Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha úgy csinálok gyereket,hogy...

Arktika kérdése:

Ha úgy csinálok gyereket,hogy előtte a barátnőmnek azt kamuzom, hogy azoospermiám van(spermabankból kapott hamisított szűrési teszt formájában) hivatalosan az okirathamisítás és büntetendő?

Figyelt kérdés
Persze a csaj nem akar gyereket, de abortuszra sem menne és kb másfél honap után derülne ki hogy terhes
2021. szept. 29. 04:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Ez de durva ,hogy egy férfi így akar gyereket.. szerintem keress olyan nőt aki akar majd tőled gyereket. És ne egy olyan nőnek tett tönorr az életét a hazugságoddal aki nem akar tőled.
2021. szept. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
30%
Mert azokat a nőket felelőssegre vonják akik szedik a tablettát csak "csoda történik" ?
2021. szept. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Amikor összejöttünk, még szóba sem jött a gyerek téma, közben jutott eszembe hogy gyereket akarok. szeretem őt és nem akarom emiatt elhagyni. Amúgy van olyan nő aki kezdene is kapcsit olyannal aki egyből ezzel indít?
2021. szept. 29. 05:04
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Hidd el van olyan nő, sőt ismerek is olyan aki úgy indít hogy 1-2éven belül gyereket akar.
2021. szept. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
En úgy kezdtem, hogy mondtam neki hogy jövőre nekünk lagzink lesz. Igaz, azóta sem lett, de 2 gyerek igen! Nem ijedt meg,mondjuk nem emlekezett rá, meg én sem, mások mondtak.
2021. szept. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%

" kb másfél honap után derülne ki hogy terhes"


Normál esetben 2-3 hét után kiderül, hogy terhes, ha nem jön meg a menstruációja.

2021. szept. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem mondom hogy konkrétan ezzel kezdtünk, de mikor láthatóan komolyodott a kapcsolat, akkor megbeszéltünk a gyerek kérdést. És ha nem egyezett volna a szándékunk nem igen maradunk együtt
2021. szept. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
33%

6!


Ami épp másfél hónap körül van, hiszen a terhesseget az utolsó menstruáció első napjától számítják. Magyaran amikor elmarad a vérzése, 5-6 hetes terhes.

2021. szept. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%

Inkább 4-5 hét az, normális nô nem vár két hetet a teszteléssel, ha késik. És még bôven belefér az abortusz, ha nem akar gyereket.


És mellesleg ha így érti, akkor úgy kellene fogalmazni, hogy “másfél hónapos terhességnél derül ki”, nem úgy, hogy "másfél hónap után". Mert ezt bárki úgy értelmezné inkább, hogy másfél hónappal(az aktus) után, fôleg hogy a kérdezô férfi, ezért valószinûtlen, hogy alapból menstruációs ciklushoz viszonyít.

2021. szept. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem akar gyereket,hidd el abortuszra megy,mellesleg egy gyerek max ideig óráig tart össze 2 embert,ha nem szeret,nem fog melletted megmaradni
2021. szept. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!