Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic premium tapasztalat? ...

Inofolic premium tapasztalat? Inzulin rezinsztencia? Korai peteérés? Pár napon belül 2 pozitív teszt... Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2 hónapja 43 napos periódus majd gyenge menstruació! Magán dokihoz mentem szabi alatt, ahol azt mondta inzulin rezinsztenciám van, amit nem magyarázott körbe, csak azt mondta nehezen lehet babám.. Orvos előtt hasi panaszokkal kórházba kerültem, ahol a D-dimere érték (trombozis) magas volt, de a megjegyzésbe oda írták, hogy terhességnél magas ez az érték, de nem volt baba, ez össze tört ! Múlt hónapban “rendre” 37 napra megjött , ahogy elmúlt mindennap ovu tesztet csináltam , 15.-én illetve 18.-án pozitív. Ebben a hónapban infolic-ot ittam napi kettőt, illetve b c D vitamint szedtem.


Azóta ínygyulladás néha émelygés és folyamat mindjárt megjön érzés.( persze valószínűleg ezeket beképzelem) mensi csak 11.-től kéne megjönnie.

El vagyok keseredve, valakinek volt hasonló? Nem tudom mit gondoljak. Egyáltalán nem reménykedem, de zavarnak a tüneteim. Előre is köszönöm



2021. szept. 27. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, engem a doki elküldött infuliz terheléses vérvételre, ahol kiderült nincs inzulin rezisztenciám. Így célszerű elmenni egy vizsgálatra. Én ma a 34. napon járok, mindjárt megjön érzés derékfájás, fehér folyásom van de a reggeli teszt negatív.Én az inofocilt próbáltam de nem jött be, így sima inozitolt vettem 4 ezer körül van és ugyanaz most azt próbálom, remélem sikerül ez a hónap :) szurkolok Neked
2021. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is szorítok és köszönöm, utána járok majd!! Hány naposak a ciklusaid? Remélem sikerül neked 😊 mindenképp jelentkezz majd!!
2021. szept. 27. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Én Inofolic Premiummal estem teherbe. Előtte 13 honapig sikertelen volt, utána ajánlották az Inofolic Prémiumot es az első hónapban terhes lettem.
2021. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez biztató, mi is lassan egy éve próbálkozunk, de semmi! Viszont ebben a hónapban olyan peteérésem volt, hogy megszólalt!

De nem reménykedem, sok volt a csalódás ..

2021. szept. 27. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az Inofolicot, en nagyon ajánlom!
2021. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!