Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség után ki...

Kémiai terhesség után ki mennyit várt a következő próbálkozással?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban volt egy kémiai terhességem. Sima menstruációval távozott, egy hét késéssel és előtte pozitív tesztel. Műteni nem kellett.

Az orvosom szerint hagyjak ki pár ciklust mire újra próbálkozunk.

Ezt mondjuk nem értettem mert mondta hogy minden ugyan úgy fog menni ahogy eddig a rendes ciklusban.

Akkor miért nem lehet próbálkozni már most !?

Kinek mikor jött össze kémiai terhesség után ? Ki mennyit várt a próbálkozással?


2021. okt. 1. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%

Nyugodtan próbálkozhattok. A kémiai terhesség nem is valódi terhesség, és nincs vetélés sem, csupán kiürül a menszesszel a zigóta, ami beágyazódni készült a méhfalba.

Nem is értem, miért mondta az orvos hogy várjatok. Sokan észre se veszik a kémiait, ha nem késés előtt tesztelnek.

2021. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem vártunk. Utána 2 hónappal terhes is lettem.
2021. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem már nem jött meg a következő menstruációm, rögtön terhes lettem.
2021. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Megnyugtató ilyeneket olvasni.

Köszönöm, én sem szeretnék kihagyni egy hónapot sem.

2021. okt. 1. 18:56
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Hülye a dokid, ha próbálkoztok már most nagyobb eséllyel megfogan. Műszeres befejezésnél mondanak 2 hó pihit, neked kb sima mensi volt.
2021. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell kihagyni semennyit. 6 héttel a kémiai után élő terhességet diagnosztizált. Most vagyok 30 hetes terhes.
2021. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Májusban volt kémiai, júniusban első, júliusban 2.-ik oltás, augusztusban megjött, szeptemberben már nem. Szerintem sem kell várni, vagyis nekem sem mondta a doki hogy várni kene, minden ugyanugy zajlott, csak itt tényleg terhesség lett :)
2021. okt. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. ☺️
2021. okt. 2. 13:23
 9/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.. sikerült azóta teherbe esni? Én januárban voltam így mint te nekem is 2 hónapot mondott a doki.. de úgy vagyunk vele jön mikor jönni szeretne

A

2022. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Semennyit ilyenkor azt mondják könnyebben megfogan az ember, mért kéne kihagyni ha nem twsztelsz, nem is tudnád, hogy volt valami
2022. febr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!