Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early teszten a...

Predictor early teszten a nagyon halvány, de rózsaszínnek látszó vonal nem lehet száradási csík?

Figyelt kérdés

Sajnos nem pontosak a ciklusaim, így fogalmam sincs hány nappal voltam nemvárt előtt, lehet egy héttel, de lehet csak egy-két nappal.

A teszt délutáni vizeletből készült. Először semmi sem látszott, aztán szétszedtem (ezt lehet csak az érti meg, aki már hozzám hasonlóan hosszasabb idő óta van a babatervezés szakaszában...) és észrevettem egy határozottan kivehető halvány rózsaszín vonalat. Lehet időn túl, max 10 percre, de lehet annyi sem telt el, a teszt még bőven nedves volt.

Másnap ránéztem a papírcsíkra, ami nyilván megszáradt, de így bár nagyon halvány színben, de még határozottabban mutatta a második csíkot.

Másnap nem bírtam ki, ismételtem, Exepil teszttel, teljesen negatív lett. Ez butaság volt, mert eleve 20-as teszt, szóval több időt kellett volna még várnom, ezt megint jobban az érti meg, aki hasonló cipőben jár...

Tudom, hogy száradás után nem nézegetünk tesztet, de nekem száradás után sem volt rajta sohasem csík...

Tudom, hogy látszódhat a reagens helye, lehet szellemcsík. De vajon azok is rózsaszínűek?

És azt is tudom, ha ilyen halvány kémiai terhesség is lehet, amit talán jobb lenne nem is tudni, de ha nem pontos a ciklusom, nem érzem azt sem pontosan, mikor van pár nap késés, vagy még simán előtte vagyok.

Megköszönném, ha valaki meg tudná írni, milyen ennél a tesztnél a szellemcsík, tényleg összekeverhető-e a halvány pozitív eredménnyel. Köszönöm!!!



2021. okt. 2. 13:24
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
28. ciklusnapomon teszteltem 29-től 38 napig bármennyi lehet, sajnos.
2021. okt. 2. 13:26
 2/31 anonim ***** válasza:

De ez mikor volt egyáltalán? És mikor kellene kb. -tól -ig megjönnie?

Képet nem tudsz feltenni, hogy egyáltalán mi látszik rajta??

2021. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
"és a nem volt rajta sohasem csík..." Szóval ezt mindig a második csíkra értem, a kontroll csíkkal tisztában vagyok.
2021. okt. 2. 13:28
 4/31 A kérdező kommentje:
Hová lehet lehet könnyenn tölteni? megpróbálom. Tegnapelőtt volt, akkor jártam a 28. napon. Most akkor 30. napon vagyok.
2021. okt. 2. 13:30
 5/31 anonim ***** válasza:

[link]

Ide töldsd fel

A predektor sajnos szokott ilyet csinálni.

Többet is csináltam már és nem 1x előfordult, és a végén megjött.

2021. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Sajnálom... Vajon kémiai terhességeket jelzi? Nagyon gyakori állítólag. Vagy tényleg hibás. Mert ha nincs ott a hormon, akkor mitől színeződik vajon a reagens. Csak arra jutok, hogy az lehet a legvalószínűbb, túl érzékeny a teszt és a megkezdődött beágyazódást, ami talán be sem fejeződik, már azt is jelzi. Akkor az a legjobb, ha fejben úgy állok a dologhoz, hogy ez negatív volt.

Megpróbálom fotózni és ma megy a link, ha sikerül.

2021. okt. 2. 14:10
 7/31 anonim ***** válasza:
Ha össze vissza ciklusod van akkor az elmúlt fél év leghosszabb ciklusához mérten kell tesztelni. A 28. Nap túl korai volt.
2021. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
2021. okt. 2. 14:43
 9/31 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló köszönöm. Érthető, amit írsz, csak várni nehéz.
2021. okt. 2. 14:44
 10/31 A kérdező kommentje:
Sikerült csatolni. Légyszi nézzétek meg, ez e az a bizonyos száradási csík, vagy hogy hívják, ami előfordul ennél a márkánál.
2021. okt. 2. 14:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!