Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van a legnagyobb esély...

Mikor van a legnagyobb esély a teherbe esésnek? Hogy lehet kiszámítani a peteérést?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahány napos a ciklusod - vagyis a két vérzés közti időszak az egyik vérzés első napjától a következő első napjáig-

annak elvileg pont a fele vagyis ha 28 napos a ciklusod akkor a 14. napon van peteérésed de nem feltétlenül


lehet mérni a hőmérsékletet vagy a neten vehetsz olcsóbban mint a boltban ovulációs tesztet ami olyan mint a terhes teszt ugyanúgy csik jelzi a peteérést.

2010. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hímivarsejtek élettartama 3-max. 5 nap, így a várható peteérés előtt néhány nappal is már "van értelme" próbálkozni. (Elsőt csak kiegészítem, mert egyet értek)
2010. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
HOsszabb ciklusnál több mint a fele, ezért nem igazán jó ez a félidő szabály (nekem pl. 31-32 napos ciklusnál 18-19). A következő menzeszből vonj ki kb. 14 napot. (ezt figyelni kell, ez a 14 napos ciklus a luteális, ez mindig nagyjából állandó kell legyen kb 14 nap a normális, de lehet max. 10-16)
2010. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leghatásosabb módszer, ha figyeled a hüvelyi nyálkádat! Kb. 12-14. ciklusnapon erőseny nyúlós tojásfehérjeszerű!
2010. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy később, nekem később.
2010. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!