Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha szombat+vasárna...

Szerintetek ha szombat+vasárnap is pozitív volt az ovulációs tesztem, viszont ma reggelre nem ment még fel a hőm, akkor nem is lesz peteérésem? Vagy még van rá esély? Mennyi idő kell ahhoz, hogy megemelkedjen az alaphő?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre bevett szabály. A lényeg, hogy ovu körül 2 naponta legyetek együtt. Ha ez megvan 3-4-5 alkalommal, sikerülni fog. :)
2021. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3 napon belül kell megemelkednie. Szerdáig megfog. Ha nem akkor nem repedt a tüsző.
2021. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerdáig türelmesen várni fogok :-)
2021. okt. 4. 20:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma reggelre emelkedett 2 tizedet 😊
2021. okt. 5. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg mindenkinél emelkedik a hő? Amúgy ez érezhető? Mekkora az emelkedés, pár tized is számít?
2021. okt. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Állítólag igen, mivel a progeszteron hormon kezd el termelődni ovuláció után és annak a hatására emelkedik meg a hő.

Nekem ma még 1 tizedet emelkedett 🙏🏻 Így már 3 tizeddel vagyok felette a 36-36,3 -as alaphőmnek.

2021. okt. 6. 10:32
 7/8 A kérdező kommentje:
3-4 tized már elegendő szerintem, ahhoz, hogy lásd a különbséget. A lényeg, hogy tartósan fent maradjon, ne csak 1 vagy 2 napot.
2021. okt. 6. 10:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg. Nem érezhető fizikálisan, mert csak néhány tizedről beszélünk, de ha valaki vezeti a görbéjét, mindig ugyanakkor, ébredés után azonnal mér, akkor szépen látni lehet, hogy ovu előtt lejjebb vannak hők, utána feljebb. Egy szép vonallal ketté lehet választani a két szakaszt.
2021. okt. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!