Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem pont 28 naposak a ciklusai...

Nem pont 28 naposak a ciklusaim, és tudom a fogantatás napját. Szeptember 23.20-as tesztet csináltam szombat reggel és alig észrevehetően lett pozitív. Mikor mutatná ki a 25ös teszt, mert már csak az maradt itthon?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy az együttlét után 6 nappal volt egy kicsi pecsételő vérzésem. Azután semmi. Hétfőn vagy kedden pedig elfogott egy olyan rosszullét, hogy ki sem bírtam kelni az ágyból. Hányingerem volt, szédültem, fájt a fejem és a méhemben volt egy feszítő érzés, előtte lévő nap, meg utána is pár napig. Azóta néha hányingerem van, és majdnem minden nap fáj valamennyire a fejem. 2 napja pedig nagyon fájnak a melleim. 3 éve várunk babára. Szerintetek mi lehet itt? :/

Egyébként szeptember 30-október 1re nem vártam. 32-35 naposak a ciklusaim.


2017. okt. 15. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hete késik, van egy pozitív teszted, mi kell még? Pár hét múlva elmész orvoshoz és kész
2017. okt. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szept 23án fogant volna már baromi erős csíknak kéne lennie.
2017. okt. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy megjött augusztus 31én, és 5 napig tartott a menzeszem. 23án pedig együtt voltunk, mert nem tudtunk akkor, amikorra kalkulálta a menzesznaptáram. A teszt meg nagyon nagyon halványan pozitiv. És ezért nem tudom eldönteni, hogy ez most mi. Vagy esetleg megjönne, és azért fájhat a mellem? Nem volt még velem ilyen, ezért vagyok tanácstalan. Dokihoz bejelentkeztem, mert esedékesek lesz a szokásos szűrésem, de csak november 24re kaptam időpontot.
2017. okt. 16. 00:05
 4/6 A kérdező kommentje:

Második. Én is ezen gondolkodtam. De elmeséltem egy barátnőmnek, aki terhes a második gyerekével, és megkérdeztem, hogy szerinte mi van?

És ő mondta, hogy neki a terhességi teszt egyáltalán nem mutatta ki az első babát, csak az ultrahang, meg a vérteszt. Ezért is vagyok ennyire tanácstalan.

2017. okt. 16. 00:08
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld meg azt a 25-ös tesztet 2-3 nap múlva reggel, ha addig se jön meg.
2017. okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. okt. 16. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!