Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély, hogy terhes...

Mennyi az esély, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Késik a menstruációm. Oke még csak egy napja.

Együtt voltunk, nem élvezett el bennem, utána rá sokkal csak máshova..

Mielőtt szeretkeztünk se élvezett el, nem hiszem hogy valami lenne az előváladéktól.

Aztán rá12óràra szedtem be egy eseményutáni tablettát, hogy megnyugodjak. Jókor szedtem be, nem óvulációkor vagy hasonló. Tegnap kellett volna megjönnie, de a hasam sem fáj. Stresszes időszakom van most nagyon, lehet attól késik remélem.


2021. okt. 7. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Hát én előváladéktól vagyok most 38 hetes. Bár én nem vettem be esemény utánit, szóval gondolom neked nagyon kicsi így az esélye a terhességnek. Azt javaslom, csinálj egy tesztet, legalább megnyugszol.
2021. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég kevés az esélye, de egy terhességi teszt biztosabb eredményt tud adni, mint mi.
2021. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Gratulálok Anyuka!
2021. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az eseményut@ni felborított
2021. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csinaláltam egy tesztet, de negatív lett.
2021. okt. 8. 13:20
 6/10 A kérdező kommentje:
Ma is csináltam az is negatív. Nem értem. :( Esemenyutànit is vettem be, nem is bennem ment el.. két teszt is negatív. Remélem tényleg csak késik
2021. okt. 9. 21:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Mint korábban írták valószínűleg felboritotta a ciklusod az esemény utáni tabletta. Ha kétségeid vannak menj orvoshoz. Terhes nem vagy
2021. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha pár napon belül nem jön meg, csinálj még egy tesztet, és ha azis negatív mindenképp kérj időpontot nőgyógyászhoz!!
2021. okt. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48,6 %
2021. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy úgy szét ba.sztak ,hogy a szervezeted azt se tudja merre van az előre
2021. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!