Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Tablettával...

Lehetek terhes? Tablettával és pozitív teszttel?

Figyelt kérdés
Két hete szórakozásból lefeküdtem a legjobb barátommal és most hányingerem van reggelente és fura szagokat érzek amiket más nem.5 napja késik.A teszt halvány, de pozitív lett.Nagyon nem lenne jó a baba.Tabit szedek. Még a pasimnak se vallottam be a ballépést, de ha a gyerek is közbejönne... ráadásul azt se mondhatom,hogy az övé mert cserediákként van amerikában. Tök ciki az egész.Ráadásul csak 17 vagyok.
2010. szept. 1. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
a pozitiv sosem teved, bar szamolas szerint peteeres utan voltatok egyutt, de az csak elmelet, menj orvoshoz mihamarabb
2010. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos lehetséges. A tabi sem nyújt 100%-os védelmet. Hát, nem irigyellek, ez tényleg balul sült el:( a párod egy dolog, most inkább arra kell koncentrálni, hogy ha a doki bizonyítja a terhességet, akkor mi lesz a babával. Két megoldás van, vagy megtartod a kicsit mindkét pasi nélkül, vagy elveteted, és akkor talán nem fog kitudódni. Nagyon nem vagyok abortuszpárti, de ez tényleg egy duplán szerencsétlen körülmény.

Kívánom, hogy jól dönts, bár ebben a helyzetben nincs jó döntés, csak kevésbé rossz...

38 hetes

2010. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

Szia

Nekem csak nagyon jó fénynél erős koncentrálással lehetett látni a második csíkot,egy hét múlva már nagyon vastag volt a másik is.

Mint ahogy a teszt papírján is szerepel,hogy a halvány második is pozitív.

Igaz volt már arra is bőven példa,hogy + lett a teszt,de még se volt baba.

2010. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
most mondanám hogy "kell neked szórakozásból kefélgetni"..de legalább van annyi eszed h védekezel. Az,hogy lehet mégis babás vagy... megcsaltad a barátod? erre mondják hogy karma. :S
2010. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
a tabit rendesen szedted? milyent szedsz? ja és mióta? amúgy két nap múlva reggel pisilj egyet újra, s ha az is pozi, menj dokihoz, arra már erősödnie kellene a csíknak. és bocs, hogy ezt írom, de rossz módját választottátok a szórakozásnak...
2010. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát mindenesetre holnap dokihoz megyek, ciki vagy nem a nagynéném nőgyógyász tőle kértem segítséget.Megbeszélem a haverommal is hiszen neki is van joga hozzá ha terhes vagyok.Nemtudom milesz.Szar helyzet.
2010. szept. 1. 23:15
 7/16 anonim ***** válasza:

akármilyen hülyeséget is csináltál, már most jó volt tanulópénznek,ha ennyit idegeskedsz miatta. azért kitartást, ilyet senkinek nem kívánok!

4. voltam

2010. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Fél éve szedem(lindynette)a megcsalásról annyit, hogy eléggé szemét volt konkrétan előző este közölte, hogy ja akkor ő másnap elutazik 1 évre. Szal berágtam rá. De végül én szívtam meg.
2010. szept. 1. 23:28
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

5dik vagyok

sajnállak, nagyon. nem lehet kellemes 17 évesen ez az élmény. kitartás neked, s írd meg, h akkor valóban terhes vagy-e, a holnapi vizsgálat függvényében, szorítok, h csak téves pozi legyen...

2010. szept. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom és bízom benne, hogy a teszted téved.
2010. szept. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!