Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Tablettával...

Lehetek terhes? Tablettával és pozitív teszttel?

Figyelt kérdés
Két hete szórakozásból lefeküdtem a legjobb barátommal és most hányingerem van reggelente és fura szagokat érzek amiket más nem.5 napja késik.A teszt halvány, de pozitív lett.Nagyon nem lenne jó a baba.Tabit szedek. Még a pasimnak se vallottam be a ballépést, de ha a gyerek is közbejönne... ráadásul azt se mondhatom,hogy az övé mert cserediákként van amerikában. Tök ciki az egész.Ráadásul csak 17 vagyok.
2010. szept. 1. 22:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát az bizony baba lesz. De miért nem ezzel a sráccal jársz? Ilyen fiatalon én is sokáig mondtam, hogy létezik barátság fiú és lány között. Azóta rájöttem, hogy pont emiatt nincs. Illetve a legjobb fiú barátom, kettő van, az egyik a férjem, a másik meleg....
2010. szept. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én tabi mellett lettem terhes, szóval lehetséges. 10 hetes kisfiú anyukája
2010. szept. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azért nem a haverommal járok mert a barátomat szeretem(mióta elment ezsem biztos elég pipa vagyok). Reggel voltam dokinál és babás vagyok. Gáz van. Elvetetni nem akarom így vagy örökbe adom vagy megtartom. Köszi a válaszokat.
2010. szept. 2. 09:57
 14/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy így jártál. Viszont a barátodat ne sajnáld hogy "ugrik". Milyen dolog az hogy az elutazása előtti estén jelenti be neked hogy megy egy évre?

Viszont úgy látszik, valóban igaz hogy nem érdemes bosszút állni, mert az visszaüt ránk.

2010. szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sajnalom, hogy igy alakult, de felnottkent viseled a kovetkezmenyeket, ezert nagyon tisztellek. Kitartast es sok erot kivanok neked!!
2010. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nem kamu véletlenül?

mert én ol ezt nem viselném ilyen könnyen, hogy vagy megtartom, vagy örökbeadom

sajnos egyre több tini szórakozik ilyen kérdésekkel


Rendesen szedted a tablettát?

Mellette nem szedtél más gyógyszert?

hányás hasmenés sem volt?

2010. szept. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!