Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirál mellet lehet valaki...

Spirál mellet lehet valaki terhes? És ha a jelző szállat nem érzi az gond ??

Figyelt kérdés
2021. okt. 13. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, ha elmozdul. A jelzőszálat nem kell érezni.
2021. okt. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak ha rosszul lenne felhelyezve a spirál. De mivel idegen test gyulladást okoz a méhben, így nem engedi a megtermékenyített petesejtet beágyazódni a méhfalba. Tehát nem. Még elszúrt spirálnàl is jó az abortáló hatás, max. a méhe bánja az illetőnek.
2021. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Barmi mellett lehet valaki terhes, nincs 100%os modszer (najo ha valakinek kivettek a mehet v a petefeszkeit az az), de azert a kockazat minimalizalhato. Erre vannak a fogamzasgatlok, pl spiral...
2021. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerős az lett mellette, szülés után a spirált keresték benne egy darabig.
2021. okt. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 Szóval ha spirál mellett lesz valaki terhes akkor nem kell megszakítani a terhességet?
2021. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen spirál. Nekem Mirena volt, az a legmegbízhatóbb. Én nem éreztem a jelzőszálat, levételnél említettem is. A doki jót nevetett, mert hirtelen ő sem találta. Semmi gond nem volt ezzel, csak olyan rövidre vágta , hogy ne zavarjon. :)
2021. okt. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4 vagyok ez több mint 20 éve volt, ő megtudta szülni
2021. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyukám terhes lett mellette. Nekem meg elmozdult és fájdalmat okozott nekem is és a férjemnek is, szóval inkább szedem a bogyót.
2021. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 babyboom567 ***** válasza:
100%
Anyukám is terhes lett spirál mellett, de ő nem tarthatta meg,mondjuk ez kb 36 éve volt.
2021. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!