Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban normálisnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban normálisnak mondható, hogy ha a párod terhes lesz, gyereket szül közben hosszú hónapok, évek telhetnek el együttlét nélkül, a férfinek igényi vannak, ha meg máshol elégül ki akkor megcsalta, nincs erre már valami megoldás?

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 22:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

De.

Őszinte szerelmen alapuló párkapcsolat a nő részéről is, és akkor szülés után, ahogy a sebe rendbe jön, ő is akarni fogja a szexet.


Gondolom te férfi vagy, és ebben a helyzetben vagy.


Egyet jól jegyezz meg: ha kisbabátok van és nincs szex, akkor a kisbaba nem ok, csak ürügy a szex elkerülésére!


Az oké, hogy nehezebb összehozni és sokszor fáradt a feleség, de ha szerelmes a párjába, akkor ő is kívánni fogja, és akkor majd alkalmat is talál rá.

2021. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem normális dolog, szerencsére nekünk ilyen gondjaink nem voltak, a hat hetet is alig tudtuk kívárni.
2021. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

Ez egyáltalán nem jellemző. A terhes nők általában jobban kívánják, és a csecsemők általában jól alszanak, a gond később lesz.

Ha a te párod ilyen, akkor nem a gyerek miatt van, sokkal korábbi a gond!

2021. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Itt mindenki alig bírja ki a 6 hetet.
2021. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Erositem a sort. Én is alig bírtam ki a 6 hetet. És még egy érdekesség, mindig én akartam jobban a szexet. Ez sem egy irigylésre méltó helyzet, amikor a nőnek kellene többször.
2021. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem akarja a nő a szexet, és ugyanígy a férfi? Ha orvosilag nincs probléma bármit lehet. Nem általános, mindennek oka van, csak meg kell keresni, akár segítséggel.
2021. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha évek telnek el együttlét nélkül, akkor ott tényleg már kapcsolati szinten vannak problémák.
2021. júl. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Én egy ilyen kapcsolatot zártam le úgy 4 éve. Exem megszült, onnantól nemhogy az első 6 hétben, de az első egy évben szinte semmi nem volt, és a rákövetkező években is jó ha havi egy, de sokkszor még annyi sem. Pedig a szülés előtt meg minimum 2 naponta volt, és többnyire ő kezdeményezte. A gyerek 7 éves koráig bírtam, aztán kerestem inkább mást. Ha ő nem akar szexet, attól még engem ne kényszerítsen arra, hogy cölibátust fogadjak.
2021. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes, hogy itt mindenki milyen szexmániás. Pedig nem ez a természetes ebben a helyzetben. Az ember is egy emlősállat, és szülés után a hormonok miatt a nő nem kívánja a szexet. Persze ha van szerelem, akkor lehet szex, de főleg azért, mert a nő nem akarja elveszíteni a férfit. De ebben a helyzetben a nő élettanilag nem erre van beprogramozva. Főleg, ha a baba rosszul alszik, és anyuka kialvatlan. Vagy ha a szülés után érzékeny a gátseb.

Nekem pl. nagyon sokáig fájt, minden alkalommal olyan volt, mintha ismét a szüzességemet venné el a férjem. Vissza is mentem a dokihoz, de nem talált semmi gondot. A hüvelyszárazság is elég gyakori probléma addig, amíg újra nincs peteérés. Az a férfi, aki ilyenkor másnál keres vigaszt elég nagy gyökér, és nem gondolnám, hogy ilyenkor a nőt kell okolni.

Nyugodtan lehet lepontozni, nem számít, de akkor is ez az igazság.

2021. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
8-as Ennek nem feltétlenül van köze a szüléshez, gyerekhez. Ha meg igen, akkor, akkor ezt fel kellett volna ismerni, és dolgozni rajta. Mindkettőtöknek, te ehhez egyedül nyilván kevés voltál.
2021. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!