Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leírnátok hogy milyen érzéseit...

Leírnátok hogy milyen érzéseitek ,tüneteitek voltak amikor terhesek lettetek de nem teszteltetek még? Hangulatingadozás,méhkörüli érzések...stb

Figyelt kérdés
Köszönöm!🙂

2021. okt. 13. 13:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt napján reggeli első vizeletből olyan gyenge volt az x-epil teszt, hogy rosszabb fénynél észre sem veszem, hogy van ott még egy csík. Másnap reggel facellen már kb egyforma volt a két csík. Tehàt ha a vélt késés előtt teszteltél bármit is, az még nem számít :)
2021. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nekem semmi különös nem volt a rám nem jellemző, iszonyatos fáradtságon kívül.
2021. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nekem már 4 napja késett mikor teszteltem. Ami furcsa volt ( persze csak utólag tudatosult bennem) ,hogy nem jöttek ki a patzanásaim, amik mensi előtt szoktak. Valamint a mellbimbóm annyira fájt, hogy ha fáztam üvölteni tudtam volna a fájdalomtól. Aztán amúgy rosszullét az csak a 8. hét környékén jött. Más tünetek nem volt.
2021. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Szerintetek teszteljek reggel? Van egy 25ösöm itthon.
2021. okt. 13. 18:49
 15/24 anonim ***** válasza:

Mostanában kéne megjönnie, vagy már késik?

Tesztelj, veszítenivalód nincs.

2021. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Két héttel az első együttlét után úgy éreztem, hogy fel vagyok fázva. Mivel babatervezésen voltunk, szaladtam a patikába (gyógynövényes cuccot vettem), mert tudom, hogy nem éppen a legjobb összeszedni valamilyen fertőzést stb terhesség tervezése előtt/során (persze sosem jó, de ilyenkor még rosszabb). Olyanokat szúrkált a hasamba, hogy szinte ugráltam a kocsiban, sosem tapasztaltam korábban hasonlót. Rá pár napra, rám tört egy depis érzés, konkrétan semmi, de semmihez nem volt kedvem, mindennel bajom volt. Teszteltem, pozitívat. Mikor másodjára teherbe estem, ugyanez játszódott le, teljesen. Szóval nem voltam felfázva se semmi ilyesmi, egyszerűen a terhesség jelei voltak. Másodjára már tudtam,de elsőre nem, főleg mert első hónap után összejött, nem is gondoltam, hogy sikerült. Sajnos vetéléssel zárult mindkettő. Már újra próbálkozunk.
2021. okt. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szia, ugyanúgy gorcsolgettem mint havi előtt sőt mikor megkellett volna jönnie nap annyira gorcsoltem hogy görcs oldot vettem be, úton voltam haza siettem hogy tuti megjött, de semmi, aztán sűrű pisilés, és mindig láttam a WC papíron hogy sehol semmi, aztán furcsa derék fájdalom az volt egyedül más mint a mensi előtt, éjjel is többször felkeltem pisilni talán ez volt a legfeltűnőbb, aztán 6 nap késésnél elmentem két tesztet venni 7 ik nap hajnalba meg csináltam, egyből megjelent a két csík :)
2021. okt. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Teszteltem,sajnos negatív.Szinte mindenki tünetéből van nekem is,brutális ez a pms! Erre esetlek szedhetnék valamit?
2021. okt. 15. 07:21
 19/24 anonim ***** válasza:
Barát cserje kapszula:)
2021. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Reni 28 ***** válasza:
Sajnos nekem is elég erős pms tüneteim vannak. Fájnak a melleim, néha a hasam is. Meg volt olyan hogy reggelente hányingerem volt, jól bele is éltem magam, és jött a pofára esés mikor megjött. Pl ma reggel is arra ébredtem hogy hányingerem van, sajnos a menzeszem rendszertelen. Már elég régóta próbálkozunk a babával...
2021. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!