Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leírnátok hogy milyen érzéseit...

Leírnátok hogy milyen érzéseitek ,tüneteitek voltak amikor terhesek lettetek de nem teszteltetek még? Hangulatingadozás,méhkörüli érzések...stb

Figyelt kérdés
Köszönöm!🙂

2021. okt. 13. 13:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Nincs nagyon jele. Ha lenne, nem kellene a teszt. Az első jel pl már a reggeli rosszullét, de az ugyis nyilvánvaló lesz egy idő után.
2021. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Pont ugyan olyan, mint amikor nem lett pozi a teszt és megjött. Semmi más különbség nem volt, sima pms és most fog megjönni 3…2…1… érzésem volt aztán csak nem jött.
2021. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
Minden tünet megegyezett a pms-sel, nálam a 9.hétig volt hasszúrka, pattanás, mellfájdalom, ..szóval olyan mint amikor meg akar jönni a menzesz. Csak épp nem jött meg. Érzésekre nem lehet alapozni. Ha nem jön a vérzés csinálni kell tesztet. Nem egy agysebészet.
2021. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen. Teljesen normális PMS tüneteim voltak a szokásos alhasi görcsölgetésekkel, mellfeszüléssel, sárgás folyással, stb. A görcsök jellege volt talán egy picit más, nem olyan mélyreható, inkább csak felszínesek és gyorsan engedtek. (Ebből következtetni bármire is azért erős túlzás lett volna.) Ugyanúgy puffadtam, kijött egy óriás pattanásom (mindig kijön mielőtt megjön), szóval semmi extra. Ami nekem fura volt, hogy már a ciklusom elején átjárt egy végtelen nyugalom, hogy ez a mi hónapunk. Ennek tudatában teszteltem is és a legkevésbé sem lepődtem meg, hogy pozitív lett.

Nekem a hasszúrkálás már a pozitív teszt után, kb. egy hét késéssel jelentkezett, de akkor durván. :)

2021. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Semmi tünet nem volt. Esélytelenek nyugalmával teszteltem mindháromszor mikor terhes lettem. Aztán hatalmas boldogság mikor megjelent a két csík.
2021. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Semmilyen, ahogy később sem
2021. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
nem mindekinek vannak terhes tünetei has növésen és rugásokon kivül.hasszurka,mellfeszülés,hányinger,rosszul lét,fáratság,tele energiával,mensi elmaardás
2021. okt. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nekem most a legutolsónál semmi nem volt, még a mellem sem feszült, pedig az előző két terhességemnél ez volt az első tünet. Egyszer csak rájöttem, hogy nekem már meg kellett volna jönni. Aztán csináltam egy tesztet, ami pozitív lett, de semmi tünet nem volt, azok a 6. héten kezdődtek. Azóta 9+1 hetes vagyok.
2021. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszi Csajok!Egy hete kb érzem a mensis tüneteket,a hasamat meg úgy ahogy,néha vannak nagyobbacska görcsök de semmi ezenkívül,délelőtt hányinger.1 hónapja jött meg utoljára,lehet akkor csak késik.

Hétfőn teszteltem az negatív volt.😔Azon gondolkodtam ma hogy elkerültem valami jelet.

2021. okt. 13. 14:15
 10/24 A kérdező kommentje:

Annyi még hogy olyasmi zsibbadó,bizsergető érzésem van a gyomromtól a "privátszférámig" 😄😄🙈🙈 de talán a méhemből ered.

Bocsi de ezt nem tudtam jobban megfogalmazni 🤣

2021. okt. 13. 14:19
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!