Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek rendszeres, pontos, 28...

Akinek rendszeres, pontos, 28 napos a ciklusa, könnyebben/nagyobb valószínűséggel esik teherbe, mint akinek szabálytalan? Nektek (aki volt terhes), hogy volt?

Figyelt kérdés
2021. okt. 14. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Jaj, fogadjunk, mindjárt jön valaki, aki nem tudja értelmezni a kérdést, és elmondja majd, hogy ő szabálytalan ciklus mellett lett egyből terhes, mindig ez van 😃


Egyébként kérdező, nagy valószínűséggel igen, mert a normális ciklus pont azért normális általában, mert nincs komoly hormonális probléma.


Akiknek szabálytalan a ciklusa, azoknál gyakoribb a hormon probléma, ergo nehezebb a teherbeesés.


Másrészt a teherbeesés nem csak ezen múlik, 28 napos ciklus mellett is lehet gond természetesen.


Most egyelőre felesleges ezen stresszelned, próbálkozzatok, aztán ha fél év múlva sem jön a baba, akkor menjetek orvoshoz.

2021. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a lényeg, hogy szabályos legyen, azaz max. 2-3 nap csúszkálás. Ezen belül 25-nél nem rövidebb, 35-nél nem hosszabb.
2021. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Nekem szabályos volt, mégsem sikerült. Kiderült, el vannak záródva a petevezetékeim. Szóval nem sokra mentem a rendszeres ciklusommal...
2021. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szabályos 28 napos ciklus mellett sikerült elsőre, 37 évesen.

Nyilván jók az esélyek, de azért még van pár dolog, ami meghiúsíthatja a teherbeesést látszólag szabályos ciklusok mellett is.

2021. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28, néha 29 napos ciklusaim vannak. Harmadik hónapban teherbe estem, de nem maradt meg, utána 13 hónap kellett.
2021. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!