Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gyakran fordul elő...

Mennyire gyakran fordul elő egy 28 napos ciklusnal hogy nem a 14. napon van az ovulacio?

Figyelt kérdés
2021. júl. 1. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 28 napos a ciklusom és azt méricskélte az orvos kedden, hogy az embrió 5 nappal később fogant, mint ahogy a nagykönyvben meg van írva.
2021. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is 28 naposak a ciklusaim. Viszonylag régóta beállt. Én ebben a hónapban kezdtem ovulációs teszttel figyelni bár általában kisebb görcsöket szoktam érezni olyankor es minimális folyásom van. Nekem 13.napon volt pozitív az ovu teszt azaz általában 24 órával utána van peteérés szóval nekem stimmel
2021. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!