Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nagyon pontos a menstruáció...

Ha nagyon pontos a menstruációm, kell azon aggódnom, hogy nehezen sikerül a baba?

Figyelt kérdés
Van olyan probléma, ami nehezíti a teherbeesést, és közben a menstruáció teljesen szabályos, normális?
2021. okt. 16. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kb. millió. Hormon problémáktól, petevezeték elzáródáson keresztül, férfi oldalon rossz spermaképig.
2021. okt. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge minőségű petesejt, elzáródott petevezeték, anovulációs ciklus, ilyesmik. Meg azért vannak még. De kérlek! Ne indíts rögtön aggódással! Az tuti nem fog segíteni. Teljesen egészséges embereknek is van hogy jó pár hónap, akár 1 év, mire összejön a baba.
2021. okt. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Aggódni nem kell, de előfordulhat.

Olyan szabályos volt a ciklusom, hogy órára pontosan jött meg

28 napra, regfel 5kor kis görcs, és már tudtam h 6kor vérezni fogok.

Elsőrerhesség előtt 11hónapot próbálkoztunk. 2.nál 10 hó

2021. okt. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontos menstruáció nem garancia egyáltalán.
2021. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rendszeres menzesz mellett a 13. hónapban sikerült a baba. Mondjuk korona oltás miatt 2 hónapot kihagytunk, de sajnos ez is annak élő példája, hogy ha minden klappol sem tuti, hogy csettintésre jön a baba.

Mi nézettünk már hormonokat, minden oké volt, éppen arra készültünk, hogy segítséget kérünk lassan, amikor egyszercsak pozitív lett a teszt.

2021. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rendszeres mensi mellett pajzsmirigy alulmüködésem és IR-em volt amiről nem is tudtam... ezért vártunk 7évet a kis csodánkra. A szép ciklus soha nem garancia. Lehet a terhesség létrejön, de meg is szakad. Bármi lehet. Ha egy éve nem sikerül irány a doki.
2021. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat. Nekem kb atomóra a ciklusom, mégis 2 évembe és hormonpótlásba került az első gyerek.
2021. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 30 napos+, - egy két nap az ovut figyelem ovutesztel, ovu után 15 nap percre pontosan megjön és mégsem sikerül.
2021. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!