Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm 6 napja késik. ...

A menstruációm 6 napja késik. Felfázás,baba, fertőzés?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 3 hónapban pedig már időben megjött.

A párom az első pár percben nem húz óvszert.

Tegnap éjszakás voltam és fájt az alhasam és a derekam is enyhe szúró fájdalom is volt, se állni se ülni nem volt kényelmes.Mellette mell duzzadás és pattanásosodás.

Pár napja fehér folyás.

2 nap késés után a teszt negatív lett. Egyenlőre még szerintem várok pár napot és újra neki futok.

Valakinek van valami sajátos tapasztalata?



2021. szept. 30. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Ha gyereket akartok miért húz óvszert?
2021. szept. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor terhes voltam a teszt két nap után pozitív lett, amikor nem voltam terhes akkor pedig negatív, bármitől késhet.
2021. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az előző kérdésednél már meg kaptad a válaszokat.

Ha nem akarsz gyereket = védekezel

2 nap késésnél negatív teszt nincs terhesség a tüneteid meg nem terhes tünetek hisz az elmaradt menstruáció után jelentkeznek jóval.. Folyás meg nem mérv adó. Egyik nap ilyen másik nap vizesebb.. Én erre nem adnék.

De a tünetek amiket produkálsz

Pattanás, derékfájás stb pms..

Hasonlo a terhes tünetekkel de nem az

Mondjuk én 8 hetes vagyok és ugyan ugy ki pattogok..

Két nap késés nem a világa vége, lehet hogy most hosszabb a ciklusod.

Én már az nap reggel pozitivat teszteltem, amikor meg kellett volna jönnie..

2021. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!