Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen mégis,hogy létezik ?

Ilyen mégis,hogy létezik ?

Figyelt kérdés
6 évig voltam együtt a párommal. 4 évig fogamzásgátlót szedtem. 2 év alatt nem jött össze a baba még gyógyszerrel sem. 2 évig nem volt peteeresem sem. Szeptemberben új párom lett. Szeptemberben megjött rendesen, rá 2 hétre éreztem peteérést aztán megjött. Most vagyok a ciklusom 5.napjan ,ma voltam együtt az új párommal és már megint ovu fájdalmat érzek. Mintha ki akarna szakadni egy pete. Nem értem én ezt az egészet már. 2 év alatt 0 peteeres. Új pár és beindul minden. Ilyen létezik ? Ma megszakítással voltunk együtt. Azért remélem ebből nem lesz terhesség .
2021. okt. 18. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de az is lehet fertőzést kaptál, ezt csak orvos tudná igazolni, hogy valóban van peteérésed.
2021. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Bocs de miért megszakitassal vagytok együtt ha, reméled hogy nem lesz belőle baba????
2021. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért hogy 2 hét múlva kiírhassa a kérdést, hogy "ugye nem vagyok terhes?"

Majd rá 4 hetére, hogy "Szerintetek megtartsam? "

Stb

2021. okt. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Hogy érdemben válaszoljak : nem 100% hogy ovus fájdalmas volt. De ettől függetlenül lehetett. Vannak olyan párok akik egyszerűen nem passzolnak össze. Nekem pl a volt párommal amíg együtt voltam más volt lent az illatom... nem is sejtettem hogy a partner miatt van. Betegségem semmi nem volt és neki sem. Miután szakítottunk és hónapokkal később új párom lett akkor "jöttem rá".

A válaszolóknak akik a megszakítás miatt savaznak: mivel 2 évig nem volt peteérése a kérdezőnek gondolom nem sejtette hogy éppen most lesz.

De ettől függetlenül felelőtlenség nyilván. Én mikor megszakítással védekeztem párkapcsolatban akkor tudatában voltam hogy terhes lehetek. Ugyan egyszer sem lettem az, de az nem azt jelenti hogy más meg nem lesz 1 alkalomból.

2021. okt. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!