Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik tesztet ajánlanátok?

Melyik tesztet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A nemvárt :-) előtt 4 vagy max 3 nappal szeretnék egyet tesztelni.

Tudom, lehet hogy picit korai de nagyon izgatott vagyok, nem tudok várni a mensi napjáig :-)

Első inszem után vagyok.

Megbízható, nagy érzékenységű tesztet keresek.

Melyiket ajanljátok?



2021. okt. 19. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Predictor early, ami jó korai teszteleshez. De! Érzékeny teszt, emiatt a kémiait is kimutatja. Így szeretik leszarozni meg azt mondani rá, hogy álpozitív, holott csak egy elindult majd hamar megszakadt terhességet is ki tud mutatni.
2021. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Predictor vagy facelle


De a korai teszt baja az leginkább, hogy kimutathat az érzékeny teszt olyan terhességet is, ami kémiai lesz. Ezért szokták mondani, hogy nemvárt előtt nincs sok értelme tesztelni. Ha sikerült a baba, akkor meg az a pár nap már nem sokat számít, amíg késni kezd

2021. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Felesleges korábban tesztelni, mint a menstruáció napja. A kémiai terhességet is kimutatja, és ha megjön a vérzés, az csak csalódás.

Az a 3-4 nap ide vagy oda nem számít, legyél türelmes ember.

Egyébként Predictor vagy Gólyahír a kimaradt menzesz napján jól kimutatja.

2021. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

Gólyahír. Nekem 4 nappal előtte már mutatta.

Drukkolok!

2021. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tüszőrepesztőt nem kaptál? Mert ha igen és ha ilyen korán tesztelsz, akkor lehet, hogy csak azt fogja még mutatni a teszt.
2021. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De kaptam, Ovitrelle-t a ciklus 14.napján.

Másnap volt az inszem.

Az utrogestan miatt is szeretnék ilyen hamar tesztelni, mert a nemvárt előtt 4 nappal el fog fogyni.

2021. okt. 19. 14:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Ovitrelle után még 14 nappal lehet álpozitív a teszt, akkor is, ha nem sikerült.
2021. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálok türelmes lenni... De olyan nehéz :-)
2021. okt. 19. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!