Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy menzesz?

Terhesség vagy menzesz?

Figyelt kérdés
Okt. 9én volt ovu naptár szerint, 3án és 4én voltunk együtt a párommal. Mielőtt megjön, pattanásos vagyok, fáj a derekam, az alhasam, de most semmi. A hétvége felé kellene megjönnie. Ma amikor pisilni mentem, amikor töröltem magam, (bocsi) egy nagyon nyákos vérpaca volt a papíron, ilyet még sosem láttam, kissé átlátszós volt, de volt benne vér is (bocsi). A következő pisiléskor(törléskor) egy kis sárgás paca is volt, ilyet sem láttam még soha. Mi lehet ez? Utalhat terhességre, vagy szimplán meg fog jönni?
2021. okt. 19. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem felfáztál.
2021. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
felfázás? 😱 semmi egyéb tünetem nincs, csak ez volt ma 😕
2021. okt. 19. 19:00
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Felfázás inkább.
2021. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Felfázás.Lehet, hogy most csak ennyi, reméljük, hogy nem lesz több, de sok esetben 1-2 nap véres törlés, vizelet , utána hasfájás.
2021. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm! akkor holnap megyek veszek tőzegáfonyát.
2021. okt. 19. 20:03
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem a felfazas az fájt is. Csípett mikor pisiltem.
2021. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy első 2 nap csak pici vér, aztán később csípett, 4. nap körül, és pokoli hasfájdalmaim lettek.Akkoribam kórházi irodán dolgoztam így egyből átmentem ismerős orvoshoz,egy kutató ismer ős mobdta menjek azonnal, mert rosszabb lesz. Arraa tiszta genny is volt a vizeletem. A hasfájás majd két hétig tartott, menni alig tudtam az első pár napban.Ne játsz vele, inkább orvos, mert ez az eset az mikor ha nem csíped el akkor kell antibiotikum, mert később is gond lehet.
2021. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez így önmagában nem sok mindenre enged következtetni. Lehet valamilyen fertőzés kezdő jele, de akár pms, vagy terhességé is. Nekem pl. nagyon erős vizes folyásom volt mielőtt pozitívat teszteltem. Ez korábban sosem volt rám jellemző.
2021. okt. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

ma reggel csináltam tesztet, az negatív lett, szóval gyanítom baba nincs.

most azt hiszem felborult a ciklusom, közel 40. napnál járok

2021. okt. 20. 11:08
 10/15 A kérdező kommentje:
lehetett tényleg felfázás? semmi tünetem nem volt utána már. tőzeg áfonyát szedek azóta
2021. nov. 14. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!