Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja fájdogál a hasam...

Pár napja fájdogál a hasam hol jobban szurdogál hol kevésbé szep.13.volt menzesz utolsó napja utána párszor ovuláció után s előtte s együtt voltunk párommal holnap kellene meg jönnie naptár szerint de nekem mindig késik pár napot ?

Figyelt kérdés
Kérdésem mikor tesztelhetek s ez vajon terhesség jelei lehetnek?

2021. okt. 10. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha holnap kell megjönni akkor most is mutatná egy 10 es.

Ha viszont mindig késik, akkor nem késik hanem olyan hosszú a ciklusod, nem mindenkinek 28 napos ha"késik" szerinted 2 napot akkor 30 naposak a ciklusaid.

2021. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Általába 32 napos ez vajon terheség vagy nem s tesztelni mikor érdemes?
2021. okt. 10. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez még bármi lehet. Ha 32 napos a ciklusod akkor leghamarabb jövő hét közepén tesztelj.
2021. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 32 napos ciklus mellett mutatta a teszt a 27.ciklus napon, 5 nappal mensi előtt.
2021. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam us kb ez a helyzet,13án mensi,volt köztes barnázásom 3napig,2 héttel mensi után,szombaton teszteltem,az negatív lett.

Ma reggel jó adag fehéres,kocsonyás folyás,annyi hogy szédülök,de inkább émelygés,azon kívül a bal petefészkemnél feszülés,hogy mikor teszteljek fogalmam sincs.Lehet mensi lesz...

Várj egy hetet te is,lehet addigra mutat valami szépen neked 😉

2021. okt. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma már volt pecsételö vérzésem is Ez jó jel ?
2021. okt. 12. 04:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha a mensit várod akkor igen, ha nem akkor nem annyira
2021. okt. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!