Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vagy peteérés okozza az...

Baba vagy peteérés okozza az alhasamban az egyik oldalon ezt a nagyon erős nyomást?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor lenne peteérésed? Ha most, akkr valószínű attól van. Nem írtál semmi a ciklusodról, abból sokmindenre lehet következtetni.
2008. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen,kb mos vagyok félidőben,viszont szoktam tudni arról,hogy peteérésem van,hogy jelentkezik a tojásfehérjés folyás,most viszont semmi,csak ilyen testápoló szerű néha,de úgy igazából semmilyen folyásom sincs.24-én nem kellene megjönnie,legutoljára nov.27-én volt meg,a ciklusaim 27 naposak.nem nagyon akar jönni a baba,ezért kipróbáltuk mensi idején is,hátha akkor összejön,ezért próbálok reménykedni,hogy most ez nem peteérés,hanem már a baba.

szerintete?

2008. dec. 12. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pé-d van,én is ilyenkor ezeket a tüneteket érzem megspékelve jó erős fájdalommal.
2008. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!