Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu tesztes kérdés? Tegnap...

Ovu tesztes kérdés? Tegnap csináltam tesztet és egy halvány csík már kijött szóva. Mikor fog erős lenni a csík? Így már bizti lesz peteérésem? Mikor várható a peteérés?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor lesz pozi, ha a tesztcsík legalább olyan erős, mint a másik. Szerintem ez megjósolhatatlan, hogy mikor lesz ovud. Lehet, hogy sok napig csak egyre erősebb lesz, lehet, hogy már a következő tök pozi lesz. Elvileg a pozi teszt utáni 24-36 órában van a tüszőrepedés.


Nekem elvileg van PÉ-m, a teszt mégsem pozi soha. Épp csak halványkán tűnik elő olyankor a második csík. Én sajnos selejtes vagyok... :(

2011. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
dehogy vagy selejtes!!Köszönöm a válaszodat!fel a fejjel!Régóta próbálkoztok?
2011. febr. 22. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a negyedik hónap. Ti?
2011. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekünk a 6. lenne, de januárban kiderült hogy valószínűleg nincs pé-m és most szedtem a clostyt.Nagyon reménykedek.Drukkolok neked, hogy minél hamarabb összejöjjön a baba!!!
2011. febr. 22. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!