Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzésben jártasak! Jelenth...

Hőmérőzésben jártasak! Jelenthet ez valamit?

Figyelt kérdés

Májusban abbahagytam a fogamzásgátló tabit, azóta nem jött meg. Másfél hónapja szedek barátcserjét, 3 hete iszom cickafarkteát. Abban reménykedem, ezek segítenek...:)

17 napja elkezdtem mérni a hőmet is (hüvelyben, reggel 6-kor, közvetlenül ébredés után)

13 napig 36.3 és 36.5 között volt a hőm (13. nap 36.4)

14. napon elkezdett felfelé menni napi egy tizeddel, ma már 36.8 volt.

Vajon lehetett ovum attól függetlenül is, hogy nem volt drasztikus hő leesés és nem is szökött fel hirtelen????

Múlt hét második felében 2-3 napig nagyon érzékeny volt a mellbimbóm, még soha nem éreztem ilyet. Vasárnap kicsit "éreztem" a hasamat, derekamat is. Lehetett ez peteérés jele????

Köszönöm a segítségeteket!!!!


2010. szept. 2. 20:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ebben a cipőben járok. Én júniusban hagytam abba a gyógyszert, akkor meg is jött, de azóta nem. Holnaptól szeretném elkezdeni én is a hőmérőzést, semmit nem szedek. Nekem azt mondták, hogy a méhnyálkahártyám még nem vastagodott meg eléggé (ugye a tabi miatt elvékonyodott), azért nincs menstruációm, de ettől függetlenül lehet peteérésem, de sajnos nincs sok esély rá, hogy meg is tudjon tapadni. Valószínűleg te is ebben a cipőben járhatsz.


Voltál már egyébként nőgyógyásznál? Ha igen, mit mondott?

2010. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Teljesen azonosulni tudok veletek.Júniusban hagytam abba a gyógyszert.Köv.hónapban még megjött,azóta semmi.Ma csináltam egy tesztet,mert már napok óta hányingerem van reggelente,fáj a derekem és olyan fura a gyomrom.Nekem folsavat írt a dokim(2 hónapja szedem)+3.napi vérvételre kéne mennem,de nem tudok,mivel még nem jött meg. :-(

Most elkezdtem c-vitamint szedni.Hátha az is segít.

2010. szept. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ja és a teszt negatív lett. :-(
2010. szept. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szia! Én még nem voltam. Attól félek, hogy egyből elkezd hormonokkal nyomni, azt pedig nem szeretném. Inkább kivárok egy kicsit, hátha rendeződne magától. azért kezdtem el mérni a hőmet, hogy tudjam hogy mi a helyzet. Csak még elég gyakorlatlan vagyok benne. Még nem próbálkozunk, szeretném ha előbb helyreállna a ciklusom.
2010. szept. 3. 08:26
 5/19 anonim ***** válasza:

Én még csak néhány napja mérem a hőmet(átlag 36,4),ma reggel viszont 37 volt.Jó lenne,ha rendeződne végre a ciklusom.Így azt sem tudom,hogy van-e ovu és mikor?!

Most szerzem be a barátcserjét és a cickafarkat.Te hgy iszod/szeded őket?

2010. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Folsavhoz és barátcserjéhez hol lehet hozzájutni?
2010. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én Zafír Barátcserjét szedek, napi 2 nkapszulát (Herbária szaküzlet, 3400 Ft/60 db) és Herbária cickafarkteát iszok napi 2 csészével (180 Ft/ csomag)

Remélem mindenkinek rendeződik a ciklusa lányok! Szerintem már az is valami, ha érzünk bizonyos tüneteket. Én pl. ezt a mellbimbóérzékenységet még életemben nem tapasztaltam...talán éled újra a szervezetem....(6 év fogigátló után::::( )

Kíváncsi vagyok hogy alakul majd a hőm.

2010. szept. 3. 19:27
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia.

Én mindig úgy tudtam volt ovum,hogy a cicim rá két napra.

Most én is elkezdtem szedni a barátcserjét mert ez a 6. próbálkozós hónapunk és még baba sehol.

A dokitól én is tartok mert nem szeretnék hormonokat szedni meg stb.

Én most kicsit diétázom is hátha a cukorszint miatt lehet gond.

A mensid be állt már? (nem emlékszem írtál e rá valamit :S)

Ha igen hány naposak?

Hőgörbét hol vezetsz?

2010. szept. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok kihagytam,hogy fáj a cicim ovu után két nappal.

És azt elfelejtettem írni,hogy nekem a luteális szakaszom túl rövid a hőm pedig ingadozó.

2010. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A hőgörbémet még csak egy kockás füzetben vezetem...:)

Mensim nincs mióta abbahagytam a tablettát...

Arra lennék kíváncsi jelenthet-e ez a néhány tizedes emelkedés valamit?

2010. szept. 4. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!