Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tejallergiában jártasak, ez...

Tejallergiában jártasak, ez melyik fajtája lehet?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 éves, fél éve próbálkozunk a tejcsivel, de rá kb. 1 hétre tuti, hogy hurutos lesz, nagyon durván és fáj a pocija...(sajt, túró, tejföl, egyéb tejszármazékoktól meg semmi baja) kérdésem, hogy ilyen lehetséges-e, és mit adjak neki a reggeli-esti kakaó helyett mert imádja, de nem lehet neki élete végéig a tejitalt adni ugye...
2011. máj. 29. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

a tejfehérje allergiának lehetnek ezek a tünetei a hurutos megbetegedés is

a késleltetett reakciók között szerepel, de 5 napot írnak,

de szerintem ezek a tünetek jelentkeznének a tejital után is, hiszen az is tehéntejből van

de egy vérvétellel kideríthető a dolog

2011. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát tejital címén ezt a milupa +2 fajta tápszert adom. Attól nem jelentkeznek ilyen tünetek, meg a többi tejterméktől sem. Azért gondoltam, hátha találkozott valaki már ilyennel, hogy semmi tejszármazéktól nincs semmi baja, csak a tejtől...
2011. máj. 29. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
a kazein tejfeherje okozhat allergiat, az a savanyitott tejtermekekben "ki van csapatva" vagyis megemesztve kisebb molekulasulyura, igy ott nem okoz gondot. letezik ilyen, de, hogy a lanyodnak mi van, azt szakember tudja megallapitani
2011. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok tudom, köszönöm szépen a választ, el fogom vinni vizsgálatra is természetesen, csak sokára kaptunk időpontot és addig is furdalt a kíváncsiság...
2011. máj. 30. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!