Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov.30-án volt az utolsó...

Nov.30-án volt az utolsó menzeszem első napja(a hőm 36.7),dec.6-án már akcióztunk a párommal,menzesz előtt és után mindig volt hüvelyváladékom,de dec.6-a óta semmi nincs,egy csepp sem(hőm folyamatosan 35.6 vagy 7). Mi ez?

Figyelt kérdés
Ilyen még sosem volt.Vélemény?Ja,babát szeretnénk:) és 28 éve vagyok.
2008. dec. 12. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne venni egy terhességi tesztet. De ne éld bele magad a babavárásba, nem biztos, hogy várandós vagy.
2008. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem korai még a teszt?Nem élem bele magam,csak érdekes,mert soha nem volt velem ilyen.Sőt,inkább az zavart mindig,hogy soknak találtam a hüvelyváladékot.De most semmi.
2008. dec. 12. 15:39
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem korai. A teszt három napos terhességet már kimutat. Jobb tudni, hogy mi a helyzet.
2008. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Végül is pofon nem vág senki,ha megpróbálom:)

Köszönöm a gyors reakciót:)

Azért még várok véleményeket!

Köszönöm

2008. dec. 12. 16:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha 30-án volt a mensid első napja akkor baromi korai a teszt,mivel ha 28napos a ciklusod akkor most lenne peteérésed.és a tesztek nem 3napos terhességet mutatnak ki hanem a beágyazódástól számított 3.nap,tehát 7-14nap után+3nap.nagyon ráérsz még a tesztel,legalábbis én értelmét nem látom.
2008. dec. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A ciklusom átlag 27 nap,elvileg 13-án van az ovuláció,de termékeny napok már dec.6-tól voltak(ciklus.hu-n vezetem)
2008. dec. 12. 17:08
 7/9 anonim ***** válasza:

peteéréskor kb. 12-14 nappal a következő menzesz előtt vannak a termékeny napok. ekkor megtermékenyül és egybeolvad a kiszabadult petesejt a hímivarsejttel a petevezetőben. innen számítva kb 4-10 nap amire beágyazódik a méhbe. és amikor ez megtörténik akkor kezd a női szervezet hct termelni ami a vizeletben is jelen van. ennek a hcg-nek a mennyisége napról napra növekszik terhesség esetén. a terhességi teszt ezt mutatja ki vizeletből, kb a nem várt menzesz napján, esetleg pár nappal előbb vagy később.

nagyon korai még tesztleni.

2008. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm,hogy levezetted ezt nekem.

Eltudnám viselni,ha újévkor tudnám meg,hogy baba lesz:)

2008. dec. 12. 18:03
 9/9 anonim ***** válasza:
remélem úgy lesz:)
2008. dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!