Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nőgyógyászati vizsgálat lehet...

Nőgyógyászati vizsgálat lehet veszélyes a terhesség első időszakában?

Figyelt kérdés

Annyira első időszak,h az utolsó menszesz óta kb másfél hetes lehet ( a legjobb esetben). Pénteken mennék dokihoz,mert idáig nem sikerült teherbe esni,és még az utolsó alkalommal eldöntöttem,h ideje vizsgálni,nincs-e valami baj.De közben ugye próbálkoztunk,tehát bármmi lehet.Szóval ha már laknak a pocakomban,akkor lehet vmi baj a vizsgálattól???Három hét múlva tudnék újra menni, és azt már nincs türelmem kivárni.Citológiai vizsg.is kelleni fog sztem...

Gondoltam péntek reggel tesztelek egyet,hátha,és akkor már egy kicsit oda tud figyelni ha arról van szó. Bárcsak arról lenne...


2011. nov. 16. 22:09
 1/2 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem veszélyes a vizsgálat, az UH sem. A rákszűrés, kenetvétel sem. De a teszt valszeg még nem fog mutatni semmit.

2011. nov. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem pedig veszélyes lehet. Ha nincs még rendesen megtapadva, pár hét nagyon sokat számít. EZért nem ajánlják, hogy egyből orvoshoz menj.
2011. nov. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!