Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segített valakinek a pre-seed...

Segített valakinek a pre-seed gél a teherbeesésben?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igen, nekünk segített, tudod nálunk az volt a baj, hogy összeférhetetlenség volt, a méhnyaknyák megölte a spermákat, és úgy volt, hogy orvosi segítséggel lehet majd csak baba, de utolsó reményként kipróbáltuk a pre-seedet, a második hónapban össze is jött.
2010. szept. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Mi most használjuk...

2010. szept. 5. 08:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert akkor nektek is:)Azon gondolkoztam, hogy miért nem ismerik sokan ezt a terméket, nincs agyonreklámozva pedig megérné, sok mindenkin segítene. Majd azért írd meg itt, ha összejött a bébi:)
2010. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oké, megírom! :)

És köszi még egyszer!

2010. szept. 5. 10:43
 5/8 anonim ***** válasza:
De jóó ezt én is kipróbálom:)hol szereztétek be és mennyibe kerül?Gratulálok a babához neked meg sok sikert kedves kérdező!
2010. szept. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én innen rendeltem, 2 nap múlva megjött:

[link]


Sok sikert Neked is! :)

2010. szept. 5. 12:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm
2010. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is megpróbálnám, mert ki tudja, lehet, hogy ilyen probléma van.
2010. szept. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!