Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje segített valakinek...

Barátcserje segített valakinek a teherbeesésben?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után hatott?Mi változott meg a ciklusban?
2011. ápr. 29. 18:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem szedni, mivel az előző ciklusom a korábbi 30-32 nap helyett 38 napos lett... Premens kapszulát szedtem, de ma már abba is kellett hagynom, mivel pozit teszteltem:)

A kérdésedre válaszolva nem tudom, hogy ez segített-e, vagy enélkül is most lettem volna terhes...

2011. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Igen! Nekem! Lett peteérésem rögtön (előtte nem volt pár hónapig) és azóta sem jött meg :))))

Nem tudom hogy a barátcserje miatt vagy ez csak véletlen egybeesés...


20 hetes km

2011. ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nekünk lassan egy éve nem jön.Uh szerint van peteérésem viszont a ciklusom változó 27-32 között jön meg és a görbéim elég cikk-cakkosak.Hormonproblémára gyanakszom azon gondolkodom kipróbáljam e hátha rendbe tenné a hormonháztartásomat.Mit gondoltok?
2011. ápr. 30. 08:06
 4/24 A kérdező kommentje:
Gratulálok kismamák:)
2011. ápr. 30. 08:07
 5/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Én offolnék egy kicsit. Mi is régóta próbálkozunk, nekem is hormonproblémáim vannak/voltak. 1 hónapig szedtem, de 3 hét késéssel, iszonyatos görcsök közepette jött meg. A dokim azt mondta hogy a Premens miatt van, mert nem mindenkinek ugy reagál a szervezete mint ahogy kéne.

De egy próbát megér! Sok sikert neked!

2011. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Én is úgy gondolom, hogy egy próbát megér.Ha nem használ, akkor megyünk tovább.Az az igazság , hogy itt nálunk nem csinálnak hormonvizsgálatot csak legközelebb Budapesten.Ezért lenne jó ha addig nem jutnánk el.
2011. máj. 1. 06:59
 7/24 anonim ***** válasza:
szerintem ezt igy nem lehet megmondani, hogy "nekem a baratcserje segitett a teherbe esesben", annyi minden jatszik kozre..de en is szedtem, es rogton ossze is jott :D hogy az agnus cactusnak mennyi koze volt hozza, hat nem tudom :)
2011. máj. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ezek szerint tényleg lehet benne valami, hogy segít.:)Bizakodó vagyok.
2011. máj. 3. 07:59
 9/24 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt jó, 3 hónapig szedtem, és egyre több lett a pecsételésem hóközben:(

Baba nem lett, és abba is kellett hogy hagyjam, mert nem volt jó.:(

Remélem neked segít:))

2011. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én is három hónapig szedtem, de abba hagytam, mert nekem sem segített.
2011. máj. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!