Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Délután 5-kor ovutesztelni...

Délután 5-kor ovutesztelni korai? 6-kor akartam, de már nagyon kell pisilnem.

Figyelt kérdés
3-tól nem eszem, iszom, akkor voltam Wc-n. Nem értem miért kell ennyire, előtte sem ittam sokat. Csináljam meg most az ovutesztet, vagy menjek pisilni és majd 7-8 fele. Csak addig megint nem ihatnék, de mindegy.
2010. szept. 3. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Tökéletes időpont,az a lényeg hogy ne reggel tesztelj.Ez a délutáni időpont jó! :) Én délután 3-kor teszteltem pozitívat a múlt hónapban,és lásd,ebben a hónapban már a terhességi tesztem is pozitív. :D Sok sikert a baba tervezéshez!
2010. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindjárt 6 óra, már csak kibírom :-)

De azért a válaszra továbbra is kíváncsi vagyok! Minél később csinálom annál jobb?

2010. szept. 3. 17:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!! Akkor megyek is! :-)
2010. szept. 3. 17:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ehetsz, ihatsz előtte, amennyit jólesik. :-) Nem hígítja fel az eredményt, attól nem lesz kevesebb hormon a vizeletedben. Sose figyeltem erre, mégis mindig jelzi a teszt a közelgő ovut.


Én amúgy fél nyolckor szoktam tesztelni, nekem ez jött be.

2010. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!