Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem mult honap 24 volt...

Nekem mult honap 24 volt mensesem de akkor is csak 3 napig volt.2 hete ugyérzem magam mintha terhes lennék? Fájnak a melleom bevan dagadva melbimbom gyakrabban kell pisilnem kivános kezdek lenni néha van egy kis alhasi görcsöm de az elmulik mindig.

Figyelt kérdés
ezek terhességre utalo jelek?
2011. júl. 18. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

vegyél egy tesztet mert ez terhesség is lehet.

bár a menzesz jöttét is jelezhetik.

2011. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 24-én kezdődött a cilkusod és nagyjából 28 napos, akkor két héttel ezelőtt még nem is volt peteérésed, nem beszélve a beágyazódásról. Így elég meglepő lenne, ha terhes-tüneteid lennének.
2011. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akár terhességre utalhatnak a jelek. Ha 28 naposak a ciklusai, akkor kb most a 25. napon jársz.

Muszáj még várnod pár napot, hogy kiderüljön, ill. ha már az előző ciklus alatt megfogant a baba, akkor pozitívat tesztelnél.


Egy próbát tehetsz, de ne csüggedj, ha most negatív. Én a helyedben megvárnám, hogy most megjön-e, utána tesztelnék.

2011. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és az számit hogy milyen tesztet veszek?olcsobbat vagy drágább a jobb?
2011. júl. 18. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg mindegy, de inkább ne az árát nézd, hanem az erősségét.

10-es erősségűt keress (pl. gyógyszertár)!

2011. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat!
2011. júl. 18. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!