Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakivel volt már hasonló?...

Valakivel volt már hasonló? Mitől lehet ez?29en kellett volna megjonnie a menzeszemnek és már 2a van de semmi.A hasam fáj mintha meg akarna jönni és fehér folyásom van.Csináltam tesztet negatív lett. Jelenleg gyógyszert szedek és vitamint.

Figyelt kérdés
Sokat idegeskedek miatta hogy miért nem jött meg meg és lehet e miatt is kesik? Októberben pedig miután elmúlt a menzeszem nagyon kihutottem magamat és gyógyszeres kezelés alatt voltam. Segítségüket előre is köszönöm❤️
2021. nov. 2. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Két naponta tesztelj újra ha jövő nem jön meg. Ha jövő héten is negatív, akkor keress fel nőgyógyászt.
2021. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Második tesztem is negatív lett!
2021. nov. 3. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!