Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt a nemvárt előtt...

Kinek volt a nemvárt előtt megfázás jellegű tünete (pl. : orrfolyás, hőemelkedés, hányinger, bélproblémák (hasmenés,szex utan hasalja görcsök), és terhes lett akkor?

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom mióta vártok babára, mi lassan 1 éve próbálkozunk a férjemmel, de ennyire szerencsére még nem ment el az eszem... 🤦‍♀️
2021. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem beszélgess vele privátban, kb. egy szinten vagytok: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..
2021. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha taknyos vagy és fOsol, az szerintem tuti terhesség!

Aki szerint meg nem, az hüJe.

Mindenki tudja, hogy a terhességi tünetek már sokkal azelőtt megjelennek, mielőtt teherbe esne az ember lánya! És ha bármit is tapasztal, amit azelőtt épp nem, az JEL!

2021. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Viccen kívül, en a beágyazódás körüli napokban kisebb hőemelkedéssel voltam, enyhe megfázás jellegű tünetek.


Na most, vagy a beágyazódás miatt volt, vagy mert a csalóka márciusi időben nem öltöztem fel rendesen :)


Ezt senki se fogja tudni neked megmondani.

2021. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Hallottál már a covidról, előbb mondanám, hogy az mint, hogy terhes tünet.
2021. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem begyulladt a kislabujjamon a köröm, egyből teszteltem is és pozitív lett!!!
2021. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
6-os, csak azt nem értem, miért teszteltél?! A gyulladt kislábujj köröm nem volt elég JEL?! 😂😂
2021. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
6os vagyok, igazad van 😔 nem volt elég erős a, hitem a JEL-ben 😭
2021. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Én is terhes lehetek, szerintem ikrek lesznek 2x tüsszentettem egymás után.
2021. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia. Sajnos van ilyen, nálam ugyan ezek a tünetek vannak. Az ösztrogén szintem ilyenkor az egekben!!! Vérvételen megálapítva.. Plusz ilyenkor hisztamin szabadul fel a szervezetemben..

Nálam még társul hozzá, reflux, csalánkiütés, izomgyulladás,a kezemet nem bírom felemelni😔

Minden havi előtt szenvedek,de már nem sokáig. Spirált kapok amitől megszűnik a menzeszem.

2021. nov. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!