Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövőhétre?

Ki nem várja jövőhétre?

Figyelt kérdés
Vannak tüneteitek?:)
2021. nov. 3. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Jövőhét péntekre nem várom. Most vagyok 6 dpo n, eddig 8 dpon volt legkorábban + tesztem, de az kémiai lett.

9dpo este volt a másik + ott azért csináltam tesztet, mert évek óta nem fájtak a melleim, még terhesen sem.

Az a terhesség is missed lett, nem fejlődött, de azóta fájnak a melleim mensi előtt.

2021. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen tünetek lennének ugyan?

Majd ha jövő héten nem jön meg, az lesz a tünet...

2021. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jövőhét keddre nem várnám. De igazából nem érzek semmit. Sztem ennek a hónapnak is annyi. Hónap végén már úgyis a meddőségibe megyünk. Egyenlőre nem látok sok remenyt 2 ev után. De szurkolok hogy nektek sikerüljön.🙂
2021. nov. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia,én hétfő-keddre nem várom.3 hónapja nem védekezünk.Tegnap óta enyhe émelygést érzek,de mellérzékenység nincs,kérdező veled miújság?
2021. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok. Én ma vagyok elv. a 8-9. dpo-n, én voltam nőgyógyásznál és ovu teszteltem is, úgyhogy tuti jó időben voltunk együtt. Nekünk ez a második próbálkozós hónap, múlt hónap kicsit össze visszára sikerult, most minden nap együtt voltunk.

Nekem 2 napja mindjárt meg fog jönni érzésem van és nagyon puffadok, de ezen kívül semmi más. Most derült ki, hogy allergiás vagyok egy két ételre, nem tudom, hogy ezért van e vagy baba dolog van. Hétfő reggelig kibírom valahogy, akkor tesztelek. Sok sikert nektek is, azért számoljatok be mizu. Megy a drukk!

2021. nov. 4. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Mára nem vártam, nem jött eddig. Furán érzem magam, kicsit mintha görcsölgetnék, szurkálgat a hasam alja. Semmi más jel nincs. Még várok a teszttel hátha csak szimplán késik, a Pcos és az IR miatt szokott. Veled mi a helyzet kérdező?
2021. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Új hónap, új remények :) én december 3-4-re nem várom :)
2021. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én jovohet hetfore. Azóta sajnos nem jött a baba.
2021. dec. 29. 05:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia 1 es vagyok.

Nekem most van 1-2 + halvány tesztem.

De csak szombatra nem várom, sajnos az utolsó 2 + tesztem kémiai volt. Előtte meg nem lett szívhan.

2022. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!