Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a baj a facelle tesztel?

Mi a baj a facelle tesztel?

Figyelt kérdés
Miért lesz rajta állandóan halvány csík??Minden hónapban nem lehet kémiai terhesség.Nagyon sok ilyet olvastam róla,és èn is ezt tapasztalom vele.Január óta minden hónapban halvány csíkos.Mitől van ez??
2021. nov. 5. 14:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen volt én ezt is nagyon halványnak gondoltam,

2021. nov. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11-es ebből lett terhesség?
2021. nov. 6. 08:33
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen, de nekem ez 6 nap késésnél lett ilyen, neked is hasonló? A predi viszont egyszerre csinaltam a kettőt az full erős két csík volt pedig elvileg egyforma érzékenységek
2021. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem ha a facelle teszt két csíkos volt akkor terhes is voltam. Csináltál azóta?
2021. nov. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha mindig 2 csíkos nem ártana egy vér teszt, egyszernem nézted meg, hogy olyankor is 2 csíkos, ha nem is lehetnél terhes, mondjuk a ciklus elején. Mert ha mindig van hcg a szervezetedben azt azért kikéne vizsgáltatni.
2021. nov. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem ha január óta mindig van két csík, miért nem veszel másik tesztet?
2021. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

15 vagyok 9 dpo full negatív, nekem csak ha van hcg akkor van 2 csík.

[link]

[link]

2021. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Használtam másik tesztet is,azok mindig negatívak
2021. nov. 6. 15:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!