Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a baj a facelle tesztel?

Mi a baj a facelle tesztel?

Figyelt kérdés
Miért lesz rajta állandóan halvány csík??Minden hónapban nem lehet kémiai terhesség.Nagyon sok ilyet olvastam róla,és èn is ezt tapasztalom vele.Január óta minden hónapban halvány csíkos.Mitől van ez??
2021. nov. 5. 14:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a zöld facelle?

Az nekem is halványka lett 1 napos késésnél. Még jó h nem éltem bele magam. Másnap meg is jött.

2021. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Vizeletsugaras
2021. nov. 5. 14:44
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Szia nekem a sima mártogatós még sose volt szellemcsíkos míg a másik rengetegszer. Predictor is kb mindig szellem csíkos
2021. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Vizeletsugaras nekem sosem volt ilyen

De én mártom azt is..


Mástól hallottam negatívat..

Nekem soha semmilyen teszt nem lett száradási vagy szellemcsíkos


One step, facelle, clearblue, predictor, xepil, gabrielle

Egyik sem

2021. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ezek nem szellemcsíkok,rendes rózsaszín csíkok..
2021. nov. 5. 15:37
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nem HCG hanem LH teszteket csinalsz?

Megmutatod?

2021. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Dehogy.Hát a rossmannban vettem,terhességi tesztnek.Megmutatom majd a mostanit,holnap kezdem a tesztelgetést,a regebbiek nincsenek meg,idegemben mar mindet kitoroltem.De volt amit ide is felraktam es mondtak h hu ez biztato,aztan ugyanugy megjott,mint mindig.
2021. nov. 5. 18:36
 8/18 anonim ***** válasza:

3as vagyok

Nekem is mindig rózsaszín halovány csíkok vannak .

10ből 8 tuti csíkos.

2021. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem jó teszt ezek szerint..pedig annyian dícsérik..Hát nem lehet 1 éve minden hónapban kémiaim..Meg neked se.
2021. nov. 5. 18:58
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem csak akkor van rajta 2 csík ha indul valami, 2hóba egymás után, én ilyenkor csinálok egy predit is, 2 teszt csak nem egyszerre szar.

Most kb fél éve totál negatívak, szárafás után is.

Egyszer csináltass vérből.

2021. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!