Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg létezhet, hogy peteéré...

Tényleg létezhet, hogy peteérés előtt 5 nappal odakerült spermiumból lehet baba?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalatok érdekelnének, az interneten található infóknak nem hiszek :-)

Ha valaki figyeli a ciklusát, peteérés előtt kb. hány nappal jelenik meg az un. termékeny nyák, ami biztosítja a spermium túlélését?


2010. szept. 3. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, ennyi erővel a spermium már halhatatlan is lehetne, amíg a nőben van!
2010. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nappal előtte már van. Na de ez nem elég hozzá. A spermának igencsak szupernek kell lennie.
2010. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én sem hiszek ezekben a terminátor spermákban :-) De várok még válaszokat!
2010. szept. 3. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nappal később lett baba. Peteéréskor (uh-n figyelte a doki+ovu teszt) nem tudtunk együtt lenni, csak előtte vagyis legalább 4 napig voltak odabent, mire jött egy pete:) De terminátorok voltak:DD
2010. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Kérdező, én nem írtam, hogy nem hiszek. CSak azt, hogy egészséges embereknél igenis elképzelhető, ha minden, minden egybevág. De erre alapozni nem lehet.
2010. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerdán este voltunk együtt, és utána vasárnap volt pé-m, ezt minden hónapban egyértelműen éreztem az eső szülés óta. Mindemellett még szoptattam is. Most 13 hetes a pocak:DDD
2010. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!