Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol az egyik, hol a másik...

Hol az egyik, hol a másik petefészkem, hol középen szurkál már 3-4 napja. Egyik nap enyhe görcsök, mintha megakarja jönni, de aztán elmúlt. A mensim 5 nap múlva lenne esedékes. Lehet megint peteérés? Vagy baba?

Figyelt kérdés
Peteérésem tuti előbb volt, mint ciklus közepén. Az orvos szerint nem biztos. hogy nekem csak egyszer van egy hónapban. Egyébként valamitől nincsenek azok a tüneteim, amik mensi előtt szoktak. Pl.: nem szakad le a cicim, nem pattogott ki a bőröm, stb...
2011. szept. 9. 08:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, ami még furcsa, hogy ha eszek azért van hányingerem, ha nem eszek, akkor meg azért...
2011. szept. 9. 08:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ezek a tüneteim voltak és ma két nappal a mensi időpontja előtt halvány pozitívat teszteltem!! :-)

Szóval lehet baba, de sokféle tünet van és sokféle ember, ezért nem akarok diagnosztizálni én azért... De nagyon arra utal szerintem és szurkolok, hogy baba legyen, ha azt szeretnétek!

2011. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia megírod majd hogy mi lett ha teszteltél?? :)drukkolok!!!
2011. szept. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
remélem nem jött meg hogy nem írsz :( ha megjött akkor ne szomorkodj,majd legközelebb! De azért szeretnénk tudni hogy mizu veled :))) ?
2011. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!