Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem mit tegyek ? 1halva...

Nem értem mit tegyek ? 1halvany pozi teszt. 2 halvany pozi teszt. 1 negativ teszt. Es most barnazás.

Figyelt kérdés

Előző honapban késet, lett egy halvány pozitiv teszt majd meg jött.

Utana plusz 2 teszt meg halvany pozitiv aztan most honap elejen negativ teszt.

Es most mikor meg jott inkabb barnazasnak mondanam


2021. nov. 9. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet kémiai terhesség volt.
2021. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen biztos, hogy kémiai terhesség volt. Nekem is volt 3 szor is ilyen.
2021. nov. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kémiai volt, teendő nincs vele. Sajnos valamiért nem maradt. Nem írtad mikor teszteltél a kémiaikba könnyű belefutni, ha nem várt előtt tesztel az ember. Nekem is volt ilyen aztán 2 nap késéssel megjött, aznap még halvány pozi lett a teszt másnap már negatívat teszteltem. Ha többször tapasztalsz ilyet hormonsort érdemes nézetni lehet a progid alacsony nagyon.
2021. nov. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok en vagyok ismet igazabol ez nyar vege otta van hogy vagy hamar jon meg vagy pont hogy kesik es sose tudom mi hogy van lassan paromal 3 eve vagyok egyut es ebben az evben hirtelen rendszertelene valt minden ugy mond es altalaba rendesen meg szokot joni de ez igy hirtelen jott most ez a barnazas hisz eddig meg sose volt akkor se amikor rendszeresen jott meg es akkor se mikor rendszertelen az elmult par honapban. De koszonom ugy mond tqnacsokat lehet az lesz el megyek meg nezetni a progeszteron szintem.
2021. nov. 10. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!