Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 12.napján ovu, együttlé...

Ciklus 12.napján ovu, együttlét, rá 5 napra minimális barnázás, negatív terhességi tesztek, majd 27.napra menstruáció. Hol lehet a gond, miért nem jött össze a baba? Többi lent.

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 18:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ciklus 10.napjától ovu teszteltem, napról napra erősebb lett, a pozitívat nem sikerült elkapni de 12.napon lehetett mert utána gyengült a csík. 11.napon együtt voltunk, rá 6 napra kis barna foltjaim voltak, azt hittem beágyazódási. Ciklus 23 és 26.napján teszteltem, mindkettő negatív lett, tehát kémiai terhesség kizárva. 27.napra megjött.

A nagykönyv szerinti ciklus 14-15-16.napján sajnos nem tudtunk együtt lenni, de akkor is csináltam ovu teszteket, egyre gyengébbek voltak. Tudom, hogy lehet simán csak nem jött össze, de van ötletetek konkrétabbra? Ha akkor volt ovum amikor együtt voltunk + barnázás is volt (soha nem szokott lenni) és nem volt kémiai, akkor mi lehetett a gond? Nagyon köszi mindenkinek, bocsánat, hogy hosszú lett.

2021. júl. 8. 18:34
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A barnazast sokminden okozhatja. Ha megismetlodik erdemes csinalni hormon vervetelt.

Sajnos ha minden passzol is csak 25% esely van

2021. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy ciklusban, ha tök egészségesek vagytok, akkor is csak 20% a terhesség esélye. Most a 80%-ban voltatok...
2021. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden “jól időzített” együttlétből baba lenne, nem lennének párok, akik évekig is próbálkoznak. Ne keress semmilyen hibát, nem jött össze és kész. Ez nem így működik.
2021. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk 3 éve nem jön össze, pedig már az atyaúristent is kivizsgáltattuk, és semmi gondot nem találtak... ne görcsölj rajta mert csak rontassz a helyzeten. Majd jönni fog, amikor itt az ideje.
2021. júl. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi ugyanezt játszottunk és több mint 4 év után lett belőle baba.

Mindketten egészségesek vagyunk, gyönyörű LH tesztek, jó időzítés, mindkettőnk kivizsgálásain tökéletes eredmények.

2021. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hmm, érdekes valóban. Köszönöm a tapasztalatok megosztását! :) Akkor nincs más hátra, mint előre! ;)
2021. júl. 9. 16:04
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Mi a helyzet veled? Én szinte ugyanezt éltem át 1 héttel utánad

Voltál vizsgálaton? Én eddig sosem barnáztam még, most először.

2021. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szia! Ne haragudj, hogy csak most válaszolok. Azóta sincs baba, nem voltam még kivizsgáláson, majd most tervezem, hogy fogok menni. Tavaly nyár óta mindenemet kivizsgáltam már, ezért sem gondolom, hogy bármo baj lenne. Veled mi újság? 😊
2021. aug. 2. 12:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia. 8-as vagyok. 19.ciklusnapon vagyok ma. 9.-en voltam orvosnál de majd csak következő ciklusban tudjuk nézni a 3.és 21.napi hormon eredményeket. Pedig örültem volna neki ha már most a 21.napit megnézi a progi szint miatt. Ma vettem palástfű teát és azt iszom nemvártig. Ovu előtt és aznap is voltunk együtt 6 nap alatt 7x 😁 tudom elvileg a minden napos szex sem ajánlott de úgy éreztem nincs mit vesztenünk. Nyaraltunk és most volt rá időnk meg kedvünk is. Doki vitamint ajánlott csak az eredményekig. Inofolic és normoxilt (kicsit magas a tsh-m). Még 10 nap a nemvártig szóval ha 5 nap múlva nem kezdek el barnázni már boldog leszek 😊
2021. aug. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!