Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit éreztetek az elején?

Mit éreztetek az elején?

Figyelt kérdés
Akik teherbe estek, menstruáció előtt hány nappal fájt az alhasatok? Iletve hol fájt? Valamivel másabb volt a menstruáció görcsöktől?
2021. nov. 13. 12:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
3x lettem terhes. Semmivel nem volt másabb
2021. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Én egész hamar, a fogantatás után 1-2 héttel már éreztem, hogy feszül a méhem. Kicsit ahhoz hasonló érzés volt, mint mikor nagyon felfáztam. Persze a teszt még nem mutatta ki kb 3 hétig. A méhfeszülés azóta is megvan, a nőgyógyász szerint teljesen normális, mert nyúlnak a szalagok. Most vagyok 14 hetes. :)
2021. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is a méhemnél volt fájdalom kicsit, talán izomlázszerű, nagyon fura volt. Ugye ovu után kb mensiig mindig inkább jobb vagy bal oldalon szurkált a petefészkemnél. Terhesen ezt középen a méh körül lehet érezni. A petefészek szurka az baba nélkül is normális.
2021. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%

Én a mellfájdalomból tudtam, hogy terhes vagyok.

Ovuláció után mindig szokott fájni, de amikor terhes lettem ovuláció utáni 10. naptól olyan szintre emelkedett a fájdalom, hogy hasra se tudtam fordulni, elaludni is alig bírtam.

Alhasam nem fájt, csak (szerintem beágyazódáskor) 10. dpo-n éreztem 2 kis pár pillanatig tartó késszúrás szerű fájdalmat.

2021. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kis alhasszúrkálás volt, de az lehet, hogy máskor is lett volna, csak akkor nem figyeltem, mert nem volt cél a teherbeesés. Nekem pont hogy elmaradt a szokásos menstruáció előtti mellfeszülés. Volt egy pecsétnyi barnás rózsaszínes vérzésem majdnem egy héttel a peteérés után, akkor azért felcsillant a szemem, de azon kívül semmi extra. Nincsenek olyan tünetek az elmaradt menstruáció előtt, amiből minden kétséget kizáróan következtetni lehet a teherbeesésre. (Megérzései lehetnek az embernek, meg nyilván valamennyire ismered a saját tested, de ahány embert én már láttam ilyen alapján csalódni...)
2021. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 flora08 ***** válasza:
100%
A "nemvárt" előtt kb. egy héttel erős szúrásokat éreztem a hasamban, korábban soha. Fáradt voltam nagyon, egyfolytában aludtam volna, már attól féltem, hogy beteg leszek. A mellfeszülés és az émelygés később jött, a 7-8. héten.
2021. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Cuki a lepontozó... biztos jobban tudja mit éreztünk xD.


Bizony mi 6 évet vártunk a babára és nagyon is figyeltem mindig. Napokkal nem várt előtt volt tünetem és a tesztem is pozitív lett.... a terhesség miatti fura érzések elég egyértelműek voltak, kb kérdés sem volt, hogy mit fog mutatni a teszt.



3-as vagyok.

2021. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem éreztem, amíg nem kezdtek el mozogni. Utána is csak annyit. 😄
2021. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én első terhességemnél már ovu után néhány nappal erős mellfeszülést éreztem, annyira érzékenyek lettek, hogy hason nem tudtam aludni, az érintés is kellemetlen volt. Ehhez társult még kb 1 héttel ovu után a hasszurkálás. Mivel előtte ilyen tüneteim nem voltak soha, sejthető volt a siker. Teszt 12. dpo-n pozitív lett.

Második terhességemnél a cicitünetek elmaradtak, a hasszurka volt árulkodó jel. Teszt itt is 12. dpo-n pozitív lett.

Harmadik terhességemnél sem volt cicitünet, hasszurka sem igazán, viszont a 8 dpo-n kb fél órára izomlázszerű fájdalmam volt a méhemnél. Mivel ez időben is stimmelt egy esetleges beágyazódásnak, így elkezdtem tesztelni, 11. dpo-n már derengett is valami a 10-es teszten.

2021. nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat lányok! Nos én nekem menstruáció előtt 1 héttel volt alhasi fájdalmam , olyan furrán fájt nem görcsöt éreztem ha nem enyhén na mind1 a lényeg hogy furra érzés még ilyet nem éreztem, -igen kb mintha fel fáztam volna. Mára nem vártam hála istenek nem is jött meg eddig! Reménykedem ma kezdet enyhén feszülni a mellem is.
2021. nov. 13. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!