Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség ? !Csak tapasztalotk...

Terhesség ? !Csak tapasztalotkra vagyok kivancsi . Szóval azokat kerdem akik vereztek terhesség alatt . *elején!milyen volt a verzes ? Mit éreztetek? Esetleg akinek mehen kívüli volt ?

Figyelt kérdés
2020. szept. 3. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Ha azt vesszük én is véreztem terhesség alatt, a 6. hét végén, mikor már szívhangot is láttunk előtte. Egy nap reggel egy törlésnél nagyon halvány rózsaszín maszat volt a papíron. Hogy mit éreztem? Rohantam az sztk-ba egy korábbi vetélés miatt. De semmi egyéb, nálam ennyi volt a vérzés :)


Bocsánat, a kérdésedre válaszoltam, bár tudom, hogy te arra gondolsz, hogy nagyon anya akarsz lenni és mensi ellenére is ringatod magad abban a tévhitben, hogy akárki akármit mond, te terhes vagy mensi ellenére.


Egyet ne felejts... akik ezen az oldalon írnak róla, azok nem a többség... sőt. Ide mindenki csak a gondok miatt ír, szóval statisztikailag ritka a vérzés terhesség elején, és a ritkaságok között is gyakrabb, hogy bajt jelez. Így annyira nem megnyugtató ilyenkor babában reménykedni.


Minden esetre mielőbbi gyermekáldást kívánok nektek, feladni nem szabad soha. És bocsánat, ha kicsit izé mizé voltam, tényleg nem piszkálódni akarok.

2020. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem hematóma miatt volt vérzés. Ritkán nyilalt is a hasam alja. Az elején barnázás volt, utána wc papíron is friss vér, meg pisilésnél láttam a wc-ben hogy vér van vízben.
2020. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a negyedik héten barnáztam enyhén vagy 2 órát két egymást követő napon. Elmentem dokihoz, kaptam progeszteront, aztán az 5. héten megint barnáztam 1,5 napig már erősebben, de aztán elmúlt.


Most 8 hetes vagyok, azóta nem volt vérzés, az UH-n mindent rendben találtak a méretekkel ès szívhanggal kapcsolatban.


Nem tudom, mi okozhatta a vérzést.

2020. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az esedékes menstruáció környékén egy reggel pisilésnél halvány piros folt volt a papíron, azt hittem, megjött, de aztán végül ennyi volt. Két nappal később ugyanez, szintén nem volt folytatása. A következő hétvégén teszteltem pozitívat, még kivártam, hogy mi lesz ebből a kis vérezgetésből. Egyébként semmit sem éreztem, csak borzasztóan feszültek a melleim, de nálam ez teljesen alap PMS tünet, szóval ennyiből még nem mertem feltételezni, hogy végre sikerült :)
2020. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elejétől a végeig az elsőnél 10x véreztem.

Progeszteron hiány majd rosszul tapadó lepény miatt. Marokszámra szedtem a magnéziumot, mert a legkiaebb erőltetéstől is görcsöltem. Tilos volt a házasélet. A javarészét a kanapén töltöttem illetve amit tudtam ülve végeztem házimunkát, a lehető legtehermentesebben.


A másodiknál 5x véreztem. Itt szintén progeszteron hiány majd 2 cm hematoma miatt. Itt már totyogó mellett nem tudtam annyira pihenni, de igyekeztem nem ugrálni,nem emelni nem sokat állni és nem sokat mászkálni.



Most a 3.terhességemet viszem 24.hét. Nem volt vérzés 😊

2020. szept. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapig véreztem"megjött",rendesen ugyan annyi volt,ugyan olyan a színe,görcsöltem tényleg mintha rendesen megjött volna,nem foglalkoztam vele,mert úgy voltam evvel hogy nem sikerült és megjött,majd a 3.hónapban kimaradt a menzesz,így utána jártam a dolgoknak erős 2 csíkos teszt,a dokim nem tudta hogy miért volt ez,minden rendben volt,azóta 4 éves a lányom.


A másodiknál szintén véreztem,hirtelen jött és el is vetéltem,korai volt a terhesség így mentebi se tudták.


Nem biztos,hogy terhes vagy ha erre gondolsz,csinálj egy tesztet és ha pozi akkor nézesd meg magad nőgyógyásszal ha ő is igazolja akkor a többit megbeszélitek,ne is meséld be magadnak hogy terhes vagy,mert csak rosszabb lesz ha kiderül,hogy mégse.

2020. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!