Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzékeny mellbimbó 5 napig,...

Érzékeny mellbimbó 5 napig, utána mindjárt megjön érzés 1 napig, rá egy napra mindettő elmúlt, és aznap a teszt negatív, de azóta se jött meg (1 hete). Lehet baba?

Figyelt kérdés
Rendszertelenek a ciklusaim szoptatás miatt, normál ciklushossz esetén már 2-3 hete meg kellett volna jönnie. Még ilyen nem volt, hogy premens tüneteim lettek volna, aztán ne jött volna meg, csak amikor tényleg várandós lettem. Veletek előfordult már ilyen?
2021. nov. 13. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Védekezel?
2021. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem
2021. nov. 13. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Akár lehet. Tesztelj 1-2 hetente.
2021. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden hónapban érzékenyek menstruáció előtt a melleim,mellbimbóim... szülés után sok minden változott,ez pont nem.Ha lehet terhesség érdemesebb tesztelni.
2021. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is mindig erzekenyek elotte kb 5 napig, aztan megjon, es azzal megszunik a mellerzekenyseg. Most is igy volt, meg a megjovos erzes is, csak ugye nem jott meg. Koszonom a valaszokat, jovo heten tesztelek szerintwm egyet.
2021. nov. 13. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező?
2021. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megjott par napja
2021. nov. 18. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!