Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek 2 csíkos?

Szerintetek 2 csíkos?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim. Penteken kellett volna megjonnie. Tegnap elkezdtem enyhen barnazni. Azóta is csak pecsetelő. Pedig gorcsol a hasam. Csinaltam egy tesztet nem reg. Ha nagyon nezem latok vmi halvany csíkot.. De ilyen minimalis valamit. Szerintetek?!!

2021. nov. 14. 17:48
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos megjott vasarnap..

Nektek is sok sikert :)

2021. nov. 16. 16:17
 22/24 anonim ***** válasza:

Gondoltam!Ne szomorkodj!Sikerülni fog egyszer biztosan!

Én is erre számítok.Nem mindenkinek jön össze olyan gyorsan

2021. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Igen sajnos. Pedig azt hittem pikk-pakk. Kozben olvasni a neten sok magyar celebnek naszuton egybol ossze jott. Ismerodeid koreben is elso hónapban. Vagy becsuszik fel eves kapcsolat utan. Valakire ra neznek mar teherbe esik. Mas nő meg kuzd evekig...

Nem is ertem.....

2021. nov. 17. 18:47
 24/24 anonim ***** válasza:

Én se értem de ez van sajnos!

Nekem eddig lombikok sem sikerültek de nem adom fel mert egyszer csak sikerül

Ha nem akkor így jártam de legalább mi mindent megpróbáltunk és nincs az később hogy nem tettünk meg mindent a siker érdekében

Ti is próbáljátok meg a lombikot vagy inszeminaciot ha más nem válik be

2021. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!