Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor lehet hogy terhes...

Most akkor lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Pont tesztelni akartam, már megvettem a tesztet és ki is nyitottam mikor láttam, hogy megjött…Nagyon durva és intenzív mensizés volt. Kb. 1-2 napja múlt el teljesen. Teljesen butaságból csináltam meg tegnap, ráadásul este a tesztet. Mikor végigért a pisi a teszten és elkezdett száradni negatív volt. Le is raktam, majd a párom reggel hozza be, hogy két csíkos. Tudom, hogy már nem érvényes, de a csík rózsaszín és jól kivehető. A negatív teszteken nekem utólag se jelent meg csík soha. Azóta is megvagyok döbbenve. Nem vártam végig a 10 percet, 2 perc után leraktam. Lehetek terhes?

#terhesség #Két csíkos
2021. szept. 11. 07:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Ez időntúli, nem érvényes! A magad megnyugtatására csinálhatsz még egyet, de szerintem nem vagy terhes ez alapján.
2021. szept. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Tudom, hogy azt mondják és írják, hogy az időn túli pozitív nem érvényes, de nekem soha nem volt időn túl pozitív a tesztem, amikor nem voltam terhes…
2021. szept. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
De honnan tudjátok, hogy időn túli, mikor 2 perc múlva lerakta? Egyáltalán nem biztos. Ismételj és ha pozi, menj dokihoz. Lehetsz terhes pl. egy hematóma mellett vagy lehetett egy kezdődő terhesség vetéléssel végződve és még van némi hcg a szervezetben.
2021. szept. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
2 perc után lerakta igen, de a tesztet este csinálta, akkor negatívnak tűnt, a párja reggel vitte, hogy 2 csíkos…
2021. szept. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
És ebből miért következik, hogy a 2-5 perc között nem jelenhetett meg a csík?
2021. szept. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem vártam végig a tesztidőt. Sok tesztet csináltam már, de soha nem lett utólag se negatív. Ezért is lepődtem meg reggel mikor hozta be a párom. A mensi előtt teszteltem talán egy héttel, kettővel akkor negatív volt. De sajnos pco gyanús vagyok, mindig rendeszrtelen volt a mensim, így nem nagyon tudom kikalkulálni. 3 hónapot maradt ki, most, ezért nem nagyon tudok okosat mondani. Veszek egy tesztet amint bejutok a boltba.
2021. szept. 11. 07:58
 7/20 A kérdező kommentje:
Utólag se pozitív*
2021. szept. 11. 07:58
 8/20 A kérdező kommentje:
Bár ilyen tesztet korábban még nem használtam mert mindig X epil tesztet vettem korábban.
2021. szept. 11. 08:04
 9/20 A kérdező kommentje:

X-epillel negativ, szoval sztem csak a teszt azott el, vagy szaradt ilyen furan.

Koszonom a valaszokat!!

2021. szept. 11. 10:04
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Tesztelj újra és várd meg azt a 10 percet...azon belül érvényes. Ha pozi akkor két nap múlva ismételj, ha erősödik a csík akkor terhes vagy és valamitől véreztél.
2021. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!