Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén a menstruáció...

Terhesség esetén a menstruációs görcsszerű érzés ugyanolyan jellegű?

Figyelt kérdés

Kb. 4 napja késik (nem napra pontos), nem várt napján erős görcsök voltak, bár nem sok ideig tartott, úgy éreztem meg fog jönni, de semmi. Tegnap este újra erősebb görcsöket éreztem, de ismét semmi.

Teszteltem nem várt napján, X epil 25-ös teszttel, negatívnak láttam. Szokott néhány napot késni, viszont akkor görcs sincs soha. Mennyire lehet ez normális, ha nem baba miatt van? Természetesen orvos, ha ez így folytatódik. Félek, valami hormonális probléma okozza. Ilyesmi még nem volt.

Köszönöm!



2021. nov. 15. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanolyan érzés volt, mint mensikor. Csak amikor meg kellett volna jönnie, nem jött - és aznap már 2 csíkos is volt a leggagyibb 25-ös teszt.

Szerintem 2 nap múlva tesztelj újra, ha nem jön meg. És ha akkor is negatív, akkor más miatt késik.

2021. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) A negatív teszt miatt én sem hiszem, hogy baba, csak reménykedek picikét, már kb. 4 éve próbálkozunk (semmi bajunk orvosok szerint, inszemek se volt sikeresek).
2021. nov. 15. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
10-es predictor tesztet csinálj,ha az negatív lesz, akkor szinte biztos,hogy más a gond A 25-ös teszt nekem 1hét késés után lett halvány.
2021. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Szia Nekem is 4 napja késik, has szúrkálás, györcsök voltak, de görcs enyhébb. Nekem is negatív lett a nemvárt napján a teszt és a ma 2 pisiből is. Bár én arra gondolok, hogy lehet később volt ovum mert mikor ovu tesztet csináltam 5 db facelle végig erős volt mindkét csík így lehet nem az akkori 5-nél volt az ovu. Szurkolok én holnap reggel csinálok egy tesztet facelle-t. Szerintetek ha ma du csinálok egy predictor-t az jó lehet? vagy várjam meg a reggelt?
2021. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Drukkolok neked. Én megvárnám a holnap reggelt, bár te tudod:) A Predictor elég korán mutat már.

Lehet én is tesztelek reggel, ha addig semmi.

2021. nov. 15. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha ma van 2 negatív, akkor én várnék 1-2 napot,de csak hogy ne pazaroljam a pénzem fölösleges tesztekre.Amúgy a predictor érzékeny teszt,ha valóban késik akkor már mutatná szerintem,de ha nem tudjuk,hogy csúszott-e az ovu, akkor....
2021. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!