Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek?

Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Már 8 napja késik a mensim, viszont most kaptam oltást is, és hallottam, hogy attól késhet. Utána többször beszúrt a méhemnél, egy hete pedig megállás nélkül borzalmasan görcsöl a hasam, nagyon fáj a mellem. Tesztet csináltam, először negatív lett, most viszont volt egy icipici halvány csík, de akkor sem tudom, miért szúr be a petefészkem meg görcsöl, mint ahogy egyébként mensi előtt szokott. Hányingerem nincs, fáradt nem vagyok, egyedül sírni tudnék, de azt inkább amiatt, mert fáj.

Illetve védekeztünk is és nem, nem szeretnék babát.

Orvoshoz már kértem időpontot, de azért érdekel, hogy mit gondoltok.



2021. nov. 15. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fotó van?
2021. nov. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Tesztet csináltam, először negatív lett, most viszont volt egy icipici halvány csík,"


Bocs, de nem világos: ugyanazon a teszten jelent meg később halvány 2. csík, vagy másik tesztet is csináltál?


8 napos késénél amúgy kb. szinte biztosra vehető a teszt eredménye.

2021. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Először egyet, majd 3 napra rá azaz ma még egyet. Ezen volt halvány csík.
2021. nov. 15. 15:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Képet csatolsz?

Ha késett az ovud, simán lehetsz terhes.

2021. nov. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően védekeztetek, nem lehetsz terhes.
2021. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megneznenk azt a,

halvany csíkot

2021. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!