Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon el vagyok keseredve...

Gottacska kérdése:

Nagyon el vagyok keseredve 2és fél kg ot híztam már és 10 hetes terhes vagyok! Hogyan állítsam meg ezt, úgy, hogy ne kelljen koplalnom? Ez naagyon sok szerinteteek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 16:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
hát nem kevés,de mit tudsz neki csinálni? lehet aztán lelassúl ez a hízás folyamat.
2012. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem!! Szerintem is sok!!! Hát majd megpróbálom a kenyeret kiiktatni, vagy esetleg barna kenyeret enni!
2012. ápr. 10. 16:48
 3/23 anonim ***** válasza:

Szia én is igy kezdtem bár én már 47 körül voltam és most vagyok 65. rám már rámfért.

Ha viszont te nagyobb testalkatú vagy akkor lehet olyan étrendet összeállítani amitől nem fogsz hízni nekem egyik barátnőm betartotta amit a védőnő adott és nem hízott.

Kérdezd meg a védőnődtől.

Szerintem igy nem kell koplalni


39 hkm

2012. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Próbálj minél kevesebb szénhidrátot fogyasztani. Kerüld a fehér kenyeret, tésztát, rizst. Kevés krumpli mehet, de köretnek inkább zöldségek, húst ehetsz minden mennyiségben. Lassan beindul itthon a friss gyümölcsök szezonja, azokat fogyaszthatod minden mennyiségben (bár abban is vannak magas szénhidráttartalmúak).

Én 22 hetes vagyok, eddig még nem híztam, mert nagyjából próbálom betartani ezeket. Az előző babámmal terhességi cukros lettem, ezért most tudom mikre tanácsos jobban odafigyelni.

2012. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Én az első két trimeszterben híztam 16 kg-t (!), de a harmadikban összesen 2 kg-t. (Az első terhességnél is így voltam). Viszont az összes labor, terheléses vércukor, vérnyomás stb rendben van.

Szerintem +2 kg miatt ne kezdj el aggódni, most volt húsvét, sütik stb... majd arra kell figyelni, hogy a terheléses vércukor és a vérnyomás OK legyen. Úgyis szólnak, ha diétát kell tartani. Akkor majd a szénhidrátot max visszafogod.

Ha most akarsz már valamit tenni, akkor kenyér helyett egyél Abonett-et, és az már segít.


Amúgy attól is függ, hogy milyen a testalkatod, milyen súlyról indulsz.

2012. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Megértem mit érzel. Én is 10 hetes vagyok, és már kb. 3 kg-t híztam. Ezt az is megnehezítette, hogy már 1 hónapja táppénzen vagyok, feküdnöm kell. Így eszek, alszok, eszek alszok...Ráadásul nem vagyok hányós típus, semmi étel undorom nincs, sőt, mindig csak falnék... :( Majd megkérdezem a védőnőt, hogy mit javasol.
2012. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%
a baba egészéségvel törődj ne a centikkel! majd ha meglesz a kicsi ráérsz lefogyni... 2 kiló uramatyám, hatalmas mennyiség. tudtad hogy a kicsi 3 kiló lesz néhány liter víz mellé? ha akarod ha nem, 10 kilót simán fel fogsz szedni. plusz eleve vizesedik és zsírosodik ilyenkor a kismama a hormonok miatt, majd leadod.
2012. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok várandós,és még nem is voltam.Az utóbbi időben szaladtak rám a kilók(párommal este jó kis kajálások..) és kb.2hete érett meg bennem,hogy ez így nem mehet tovább,mert nem szeretnék nagyon elhízni és utána szenvedések árán fogyózni.Sosem hittem a Norbi Update-ben,de rájöttem, van benne valami.Nem fogyózok,hanem minimális szénhidrátot
2012. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!! Igen itt volt a sok süti és nem tudtam ellenállni! Hát megprobállom azért a fehér kenyeret kiktatni!! Amúgy azért aggódom emiatt a 2,5 kg miatt mert 10 hetsen még általában azt mondják nem szojtak hízni! Bár lehet hogy nálam sem a terhesség miatt jött hanem a táppénz! Na azért megpróbálok odafigyelni!
2012. ápr. 10. 17:25
 10/23 anonim ***** válasza:
Viszek be.reggelire szendvicset eszek Abonettből.Ebéd az ami éppen a menü,3után gyümölcs,zöldségek,saláták,csirkemell bármilyen formában,tojás...ezeket. 10-íg.Nézz utána ha érdekel.
2012. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!