Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 napja késik kB 8 nap...

14 napja késik kB 8 nap késésnél elmentem dokihoz aki 12,5mm vastag nyálkahártyat mondott 2 hét múlva kontroll azóta sem jött meg és a tesztem tegnap negatív lett. Tapasztalat? Járt így már valaki?

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 08:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 3 napban gorcsolgetek hol jobb hol bal oldalt szurkal megjon érzés folyamatosan pisilnem kell és a mellbimbo érzékeny ennyit tapasztaltam.
2021. nov. 21. 08:42
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem kéred a dokitól, hogy utaljon be Hcg vérvételre? Ott kiderulne, hogy van e terhesség. Sokszor nem mutatja a sima pisilős teszt, vagy csak hetek múlva.
2021. nov. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, de ahova tartozok doki hipergyorsan ramnezett aztán 2 hét múlva jöjjön vissza azaz 29.iken.. Túl sokan voltak váróba kérdezni nem volt esélyem. Xd

Teg csináltam egy clearblue tesztet reggel ami az első 10 percbe negatívnak tűnt így félre tettem és elmentunk otthonról férjemmel vásár stb. Haza értünk gondoltam kidobom és rajta volt egy ugyan halványabb de kék vonal amilyen a kontroll csík is haaat nem tudom...

2021. nov. 22. 09:36
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Vegyél egy 10-es érzékenységű tesztet, és időn belül olvasd le. Ha tényleg van valami a clear blue teszten, akkor bármelyik 10-es teszten már nem csak sejthető eredményt fogsz látni. Aztán ha mész a dokihoz, akkor már csak kiderül, hogy lát-e méhen belül (ne adj isten kívül) valamit. 8 nap késés után, ha nem volt nagyon későn az ovud, akkor már kellett volna lásson egy petezsákot legalább. De megesik, hogy nem középidőben van az ovuláció, akkor viszont még nem késik annyit, amennyit gondolod. Szerintem bőven ráér a hcg vérvétel, ha legközelebb sem lesz egyértelmű, hogy mi a helyzet. De magánban is elmehetsz, nem egy olyan egetrengető összeg. 2-3 közepesen drága terhességi teszt árából kijön, és nincs kérdés, hogy pozitív vagy negatív.
2021. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy köszönöm a hasznos választ ❤️

Jelenleg a gagyi 650ft x-epil 2db tesztem van holnap első vizeletbol megcsinalom.

2021. nov. 22. 11:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2021. nov. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!